Társoldalunk:

Folytatódik a női kézi-vb, véget ér a Forma-1, pályán a Fradi is

2019.12.01. 08:31

Kitűnő programokat kínál az első téli nap a sportszeretőknek. A női kéziválogatott második meccsét vb-játssza Japánban, amit a szezonzáró Forma-1-es Abu-Dzabi Nagydíj követ, majd pályára lép a Ferencváros is. De lesz Atlético Madrid-Barcelona rangadó, Monaco-PSG, téli sportok, NBA, NFL, azaz bárki találhat számára érdekes közvetítést.

M4 Sport
9.45: Kézilabda, női világbajnokság, Japán, csoportkör, Magyarország-Spanyolország
13.45: Forma-1, Abu-Dzabi Nagydíj, futam
16.15: Vízilabda, férfi ob I, Pécs-Miskolc
17.45: Labdarúgás, OTP Bank Liga, Kaposvár-Ferencváros
21.45: Strandlabdarúgás, világbajnokság, Paraguay, döntő

Sport 1
13.30: Kézilabda, német bajnokság, Stuttgart-Nordhorn
16.15: Kézilabda, férfi Bajnokok Ligája, csoportkör, Szkopje-Veszprém
22.00: Kosárlabda, NBA, Los Angeles Lakers-Dallas Mavericks

Sport 2
13.30: Labdarúgás, német másodosztályú bajnokság, Sandhausen-Stuttgart
15.30: Labdarúgás, német bajnokság, Mönchengladbach-Freiburg
19.00: Amerikaifutball, NFL, Baltimore Ravens-San Francisco 49ers
22.30: Amerikaifutball, NFL, Kansas City Chiefs-Oakland Raiders

Eurosport 1
9.00 és 13.45: Északi összetett, világkupa, Ruka
10.00 és 11.20: Sífutás, világkupa, Ruka, női 10 km és férfi 15 km üldözéses
12.15 és 15.45: Sílövészet, világkupa, Östersund, férfi 10 km és női 7,5 15 km sprint
14.40 és 16.45: Síugrás, világkupa, Ruka
18.55: Alpesi sí, világkupa, Killington, női lesiklás
20.00: Alpesi sí, világkupa, Lake Louis, férfi szuperóriáis-műlesiklás

Eurosport 2
9.25: Asztalitenisz, férfi világkupa, Csengtu
11.30: Pályakerékpár, világkupa, Hongkong
14.00 és 19.45: Sznúker, brit bajnokság, 2. forduló, York

Digisport 1
12.10: Labdarúgás, olasz bajnokság, Juventus-Sassuolo
14.40: Labdarúgás, olasz bajnokság, Internazionale-SPAL
17.55: Labdarúgás, olasz bajnokság, Napoli-Bologna
20:45: Labdarúgás, francia bajnokság, Monaco - Paris Saint-Germain

Digisport 2
14.55: Labdarúgás, angol bajnokság, Norwich-Arsenal
17.15: Jégkorong, EBEL, Fehérvár-Villach
20.40: Labdarúgás, olasz bajnokság, Verona-Roma

Digisport 3
14.55: Labdarúgás, olasz bajnokság, Parma-Milan
17.00: Labdarúgás, francia bajnokság, Rennes-St. Étienne

Spíler1 TV
14.55: Labdarúgás, FA Kupa, Northampton Town-Notts County
17.00: Labdarúgás, angol bajnokság, Leicester City-Everton

Spíler2 TV
11.45: Labdarúgás, spanyol bajnokság, Sevilla-Leganés
13.45: Labdarúgás, spanyol bajnokság, Atheltic Bilbao-Granada
15.55: Labdarúgás, spanyol bajnokság, Espanyol-Osasuna
18.00: Labdarúgás, spanyol bajnokság, Getafe-Levante
20.25: Labdarúgás, spanyol bajnokság, Atlético Madrid-Barcelona