Társoldalunk:

Véget ér a rövidpályás úszó-Eb, pályán a Ferencváros

2019.12.08. 08:35

Vasárnap Glasgow-ban véget ér a rövidpályás úszó Európa-bajnokság, utoljára szurkolhatunk magyar érmekért a tévé előtt. A délután a fociról fog szólni, töménytelen mennyiségű olasz, francia és spanyol bajnokit nézhetünk meg, ha ahhoz van kedvünk. Az esti sáv már az amerikai sportok szerelmeseinek is kínál csemegéket, egy NBA-mérkőzés mellett két vérbeli NFL-rangadó is képernyőre kerül.

M4 Sport
8.30: Rövidpályás gyorskorcsolya, vk, Sanghaj
10.30: Úszás, rövidpályás Eb, Glasgow, előfutamok
15.45: Labdarúgás, NB I, Ferencváros-Puskás Akadémia
18.00: Úszás, rövidpályás Eb, Glasgow, döntők

Duna World
14.30: Vízilabda, Magyar Kupa, női és férfi döntő

Sport 1
13.30: Kézilabda, német bajnokság, Hannover-Füchse Berlin
15.30: Labdarúgás, német bajnokság, Union Berlin-1. FC Köln
17.45: Labdarúgás, német bajnokság, Werder Bremen-Paderborn
21.00: Kosárlabda, NBA, alapszakasz, Brooklyn Nets-Denver Nuggets

Sport 2
14.30: Labdarúgás, török bajnokság, Antalyaspor-Trabzonspor
17.00: Labdarúgás, török bajnokság, Kasimpasa-Besiktas
19.00: Amerikaifutball, NFL, alapszakasz, New Orleans Saints-San Francisco 49ers
22.30: Amerikaifutball, NFL, alapszakasz, New England Patriots-Kansas City Chiefs

Egy Pats–Chiefs mérkőzés soha nem okozhat csalódástForrás: AFP/2019 Getty Images/David Eulitt

Eurosport 1
9.05 és 13.00: Északi összetett, vk, Lillehammer
10.15 és 11.30: Sífutás, vk, női és férfi váltó, Lillehammer
13.55 és 15.20: Síugrás, vk, Nyizsnyij Tagil
17.15 és 20.30: Alpesi sí, vk, férfi óriás-műlesiklás, Beaver Creek
18.55: Alpesi sí, vk, női szuperóriás-műlesiklás, Lake Louise

Eurosport 2
14.00 és 19.45: Sznúker, Egyesült Királyság bajnoksága, döntő

Digisport 1
12.25: Labdarúgás, olasz bajnokság, Lecce-Genoa
14.55: Labdarúgás, angol bajnokság, Aston Villa-Leicester
17.55: Labdarúgás, olasz bajnokság, Sampdoria-Parma
20.40: Labdarúgás, olasz bajnokság, Bologna-AC Milan

Digisport 2
14.55: Labdarúgás, olasz bajnokság, Torino-Fiorentina
17:15: Jégkorong, osztrák bajnokság, Fehérvár AV19-Moser Medical Graz99ers
20:55: Labdarúgás, francia bajnokság, Marseille-Bordeaux

Digisport 3
14.55: Labdarúgás, francia bajnokság, Reims-St. Étienne
17.00: Labdarúgás, francia bajnokság, Nantes-Dijon

S píler1 TV
17.00: Labdarúgás, angol bajnokság, Brighton-Wolverhampton

Spíler2 TV
11.45: Labdarúgás, spanyol bajnokság, Eibar-Getafe
13.55: Labdarúgás, spanyol bajnokság, Betis-Athletic Bilbao
15.55: Labdarúgás, spanyol bajnokság, Valladolid-Real Sociedad
18.00: Labdarúgás, spanyol bajnokság, Leganés-Celta Vigo
20.30: Labdarúgás, spanyol bajnokság, Osasuna-Sevilla