Társoldalunk:

Rajtol a vízilabda-Eb, Real-Atlético a spanyol Szuperkupáért

2020.01.12. 08:19

Megkezdődik a budapesti vízilabda Európa-bajnokság, ahol a magyar női válogatott egy Horvátország elleni találkozóval melegít be. Férfi kézilabdázóink vasárnap pihennek, de azért nem maradunk meccs nélkül. Teljes fordulatszámon pörög a Serie A, ahol Roma–Juventus rangadót rendeznek. Franciaországban a Paris Saint-Germain, míg Angliában a Manchester City is pályára lép – azaz lesz  mit nézni a nap folyamán.

M4 Sport
14.15: Vízilabda, Európa-bajnokság, Budapest, női csoportmérkőzés, Franciaország-Spanyolország
15.30: Labdarúgás, női teremkupa, Szigetszentmiklós, a 3. helyért és döntő
17.15: Vízilabda, Európa-bajnokság, Budapest, női csoportmérkőzés, Hollandia-Izrael
19.15: Vízilabda, Európa-bajnokság, Budapest, női csoportmérkőzés, Magyarország-Horvátország 

Horvátország ellen kezdődhet a női pólósaink vb-meneteléseForrás: MTI

Sport 1
11.45: Labdarúgás, spanyol Király Kupa, Escobedo-Sevilla
14.00: Kézilabda, női EHF Kupa, csoportkör, Magura Cisnadie-Siófok
15.45: Kézilabda, férfi Európa-bajnokság, csoportkör, Csehország - Észak-Macedónia
20.00: Darts, BDO-világbajnokság

Sport 2
16.00: Labdarúgás, spanyol Király Kupa, Ceuta-Real Sociedad
21.00: Amerikaifutball, NFL, negyeddöntő, Kansas City Chiefs-Houston Texans

Eurosport 1
9.00: Alpesi sí, világkupa, Altenmarkt-Zauchense
10.20 és 13.25: Alpesi sí, világkupa, Adelboden
12.30: Sílövészet, világkupa, Oberhof
14.30: Sílövészet, világkupa, Oberhof
15.15: Síugrás, világkupa, Val di Fiemme
19.45: Sznúker, Mesterek Tornája, London

Eurosport 2
10.00 és 12.45: Alpesi sí, világkupa, Lausanne
11.30: Alpesi sí, világkupa, Altenmarkt-Zauchense
14.00: Sznúker, Mesterek Tornája, London

Digisport 1
12.25: Labdarúgás, olasz bajnokság, Udinese-Sassuolo
14.55: Labdarúgás, olasz bajnokság, Torino-Bologna
18.40: Labdarúgás, spanyol Szuperkupa, döntő: Real Madrid–Atlético Madrid

Digisport 2
14.55: Labdarúgás, olasz bajnokság, Fiorentina-SPAL
17.25: Labdarúgás, angol bajnokság, Aston Villa-Manchester City
20.40: Labdarúgás, olasz bajnokság, Roma-Juventus

Digisport 3
14.55: Labdarúgás, francia bajnokság, St. Étienne-Nantes
17.15: Jégkorong, EBEL, Fehérvár AV19-Dornbirn
20.55: Labdarúgás, francia bajnokság, Paris Saint-Germain - AS Monaco

Spíler 1
14.30: Labdarúgás, angol bajnokság, Bournemouth-Watford