Társoldalunk:

Szlovénia ellen játszik a kéziválogatott, debütál a Barcelona új edzője

2020.01.19. 10:26

A női vízilabda-válogatott Szerbiával meccsel, férfi kézilabdázóink pedig Szlovénia ellen javíthatnak. Ami a topligákat illeti, többek között Hertha-Bayern München, Liverpool-Manchester United, Juventus-Parma, és Barcelona-Granada meccseket rendeznek.

M4 Sport
11.45 és 15.15: Jégkorong, Magyar Kupa, a 3. helyért és döntő
18.45: Vízilabda, Európa-bajnokság, Budapest, női csoportkör, Magyarország-Szerbia

Sport 1
13.45: Kézilabda, férfi Eb, középdöntő, Portugália-Izland
15.45: Kézilabda, férfi Eb, középdöntő, Magyarország-Szlovénia
18.15: Kézilabda, férfi Eb, középdöntő, Norvégia-Svédország

Sport 2
15.00: Lósport, Kincsem+
15.30: Labdarúgás, német bajnokság, Hertha-Bayern München
18.00: Labdarúgás, német bajnokság, Paderborn-Leverkusen
21.00: Amerikaifutball, NFL, elődöntő, Kansas City Chiefs-Tennessee Titans

Eurosport 1
10.05 és 13.00: Alpesi sí, világkupa, Wengen, férfi műlesiklás
12.05 és 14.15: Sílövészet, világkupa, Ruhpolding, női 10 km-es és férfi 12,5 km-es üldözőverseny
15.10: Síugrás, világkupa, Titisee-Neustadt
19.45: Sznúker, Mesterek Tornája, London, döntő

Eurosport 2
9.15: Szánkó, világkupa, Lillehammer
11.00 és 12.55: Sífutás, világkupa, Nove Mesto, női 10 km-es és férfi 15 km-es üldözőverseny
11.45: Alpesi sí, világkupa, Sestriere, párhuzamos műlesiklás
14.00: Sznúker, Mesterek Tornája, London, döntő

Digisport 1
12.10: Labdarúgás, olasz bajnokság, AC Milan-Udinese
14.40: Labdarúgás, olasz bajnokság, Lecce-Internazionale
17.10: Labdarúgás, angol bajnokság, Liverpool-Manchester United
20.25: Labdarúgás, olasz bajnokság, Juventus-Parma

Digisport 2
14.55: Labdarúgás, angol bajnokság, Burnley-Leicester City
17.55: Labdarúgás, olasz bajnokság, Genoa-AS Roma

Digisport 3
14.55: Labdarúgás, olasz bajnokság, Brescia-Cagliari

Spíler 2
11.45: Labdarúgás, spanyol bajnokság, Real Mallorca-Valencia
13.55: Labdarúgás, spanyol bajnokság, Real Betis-Real Sociedad
15.55: Labdarúgás, spanyol bajnokság, Villarreal-Espanyol
18.10: Labdarúgás, spanyol bajnokság, Athletic Bilbao-Celta Vigo
20.40: Labdarúgás, spanyol bajnokság, Barcelona-Granada