Társoldalunk:

Egész napos kézilabda-maraton vár a rajongókra szombaton

2020.02.08. 09:32

A kézilabdáé lesz a főszerep szombaton, egymás után öt magyar csapatnak is drukkolhatunk a nemzetközi porondon. Kezdésként jön a Tatabánya az EHF-kupában, amit négy BL-meccs követ.

M4 Sport
14.45: Kézilabda, férfi NB I, Gyöngyös-Balatonfüred
16.45: Labdarúgás, NB I, Diósgyőr-Debrecen

Sport 1
11.45: Kézilabda, férfi EHF Kupa, csoportkör, Grundfos Tatabánya-BM Logrono La Rioja
13.45: Kézilabda, női Bajnokok Ligája, középdöntő, Ramnicu Valcea-Győri Audi ETO KC
15.45: Kézilabda, férfi Bajnokok Ligája, csoportkör, FC Porto Sofarma-Telekom Veszprém
17.45: Kézilabda, férfi Bajnokok Ligája, csoportkör, MOL-Pick Szeged - Aalborg HB
19.45: Kézilabda, női Bajnokok Ligája, középdöntő, FTC-Rail Cargo Hungaria - Rosztov-Don
23.00: Kosárlabda, NBA, alapszakasz, Orlando Magic-Milwaukee Bucks

Sport 2
1.30 és 23.30: Tenisz, ATP-torna, Córdoba
15.00: Lósport, Kincsem+ Tuti
15.30: Labdarúgás, német bajnokság, Hertha BSC-Mainz
18.30: Labdarúgás, Bayer Leverkusen-Borussia Dortmund
21.30: Labdarúgás, portugál bajnokság, FC Porto-Benfica

Eurosport 1
9.50 és 12.55: Alpesi sí, világkupa, Chamonix, férfi műlesiklás
11.00: Alpesi sí, világkupa, Garmisch-Partenkirchen, női lesiklás
14.00: Sífutás, világkupa, Falun, férfi és női klasszikus sprint
15.55: Síugrás, világkupa, Willingen
19.55: Sznúker, World Grand Prix, elődöntő

Eurosport 2
13.00 és 15.00: Tenisz, ATP-torna, Montpellier, elődöntők

Digisport 1
14.55: Labdarúgás, olasz bajnokság, Fiorentina-Atalanta
17.55: Labdarúgás, olasz bajnokság, Torino-Sampdoria
20.25: Labdarúgás, olasz bajnokság, Hellas Verona-Juventus

Digisport 2
13.25: Labdarúgás, angol bajnokság, Everton-Crystal Palace
17.25: Labdarúgás, francia bajnokság, Olympique Marseille-Toulouse
19.55: Labdarúgás, francia bajnokság, Amiens-AS Monaco

Digisport 3
19.55: Labdarúgás, francia bajnokság, Metz-Girondins Bordeaux

Spíler1 TV
18.00: Labdarúgás, angol bajnokság, Brighton-Watford

Spíler2 TV
12.55: Labdarúgás, spanyol bajnokság, Levante-Leganés
15.45: Labdarúgás, spanyol bajnokság, Getafe-Valencia
18.10: Labdarúgás, spanyol bajnokság, Real Valladolid-Villarreal
20.40: Labdarúgás, spanyol bajnokság, Atlético Madrid-Granada