Társoldalunk:

Gulácsiék a Bayern ellen, tovább növelheti előnyét a Real Madrid

2020.02.09. 08:11

Vasárnap sem fog unatkozni, aki a tévénézésre, azon belül is a sportesemények követésére szánja az időt. A topligák összes sztárcsapata – Real Madrid, Barcelon, PSG, Manchester City, Bayern München – pályára lép, utóbbi ráadásul a hétvége rangadóján fogadja közvetlen üldözőjét a várhatóan Gulácsi Péterrel a kapuban felálló RB Leipziget. Rövidpályás gyorskorcsolyázóink a drezdai világkupaversenyen gyarapíthatják érmeik számát, míg a női kézilabda EHF-kupában három csapatunknak szurkolhatunk a nap folyamán.

M4 Sport
13.00: Rövidpályás gyorskorcsolya, világkupa, Drezda
17.45: Labdarúgó NB II, ETO FC Győr-BFC Siófok

Sport 1
11.45: Kézilabda, férfi EHF Kupa, csoportkör, Liberbank Cuenca-TTH Holstebro
14.45: Kézilabda, női EHF Kupa, csoportkör, Siófok KC-Magura Cisnadie
16.45: Kézilabda, női EHF Kupa, csoportkör, Érd - Gloria Bistrita-Nasaud
18.45: Kézilabda, női EHF Kupa, csoportkör, DHK Baník Most-DVSC Schaeffler
23.00: Tenisz, ATP-torna, Córdoba, döntő

Sport 2
15.00: Lósport, Kincsem+ Tuti
15.30: Labdarúgás, német bajnokság, Borussia Mönchengladbach-1. FC Köln
17.30: Labdarúgás, német bajnokság, Bayern München-RB Leipzig

21.30: Kosárlabda, NBA, alapszakasz, Oklahoma City Thunder-Boston Celtics

Eurosport 1
10.50: Alpesi sí, világkupa, Garmisch-Partenkirchen, női szuperóriás-műlesiklás
12.45: Alpesi sí, világkupa, Chamonix, férfi párhuzamos óriás-műlesiklás
14.30: Kerékpár Volta a la Comunitat Valenciana, 5. szakasz
16.00: Síugrás, világkupa, Willingen
19.55: Sznúker, World Grand Prix, döntő

Eurosport 2
8.00: Kerékpár, Langkawi körverseny, 3. szakasz
9.30: Sífutás, világkupa, Falun, férfi 30 km szabadstílus
13.00: Tenisz, ATP-torna, Montpellier, döntő
15.00: Sznúker, World Grand Prix, döntő

Digisport 1
12.25: Labdarúgás, olasz bajnokság, SPAL-Sassuolo
14.55: Labdarúgás, olasz bajnokság, Napoli-Lecce
17.10: Labdarúgás, angol bajnokság, Manchester City-West Ham United

A Manchester Cityre kötelező feladat várForrás: AFP/Oli Scarff


20.25: Labdarúgás, olasz bajnokság, Internazionale-AC Milan

Digisport 2
14.55: Labdarúgás, olasz bajnokság, Genoa-Cagliari
17.55: Labdarúgás, francia bajnokság, Parma-Lazio
20.55: Labdarúgás, francia bajnokság, Paris Saint-Germain - Olympique Lyon

Digisport 3
14.55: Labdarúgás, francia bajnokság, Montpellier-St. Étienne
17.00: Labdarúgás, francia bajnokság, Racing Strasbourg-Stade Reims

Spíler1 TV
14.30: Labdarúgás, angol bajnokság, Sheffield United-Bournemouth

Spíler2 TV
11.45: Labdarúgás, spanyol bajnokság, Espanyol-RCD Mallorca
13.55: Labdarúgás, spanyol bajnokság, Real Sociedad-Athletic Bilbao
15.55: Labdarúgás, spanyol bajnokság, Osasuna-Real Madrid
18.10: Labdarúgás, spanyol bajnokság, Celta Vigo-Sevilla
20.40: Labdarúgás, spanyol bajnokság, Real Betis-FC Barcelona