Társoldalunk:

Jön a Fradi-Fehérvár, pályán a Barcelona, a PSG és a Liverpool

2020.02.15. 10:10

Az OTP Bank Liga 21. fordulójának rangadója sorsdöntő is lehet, mert ha a Fradi otthon legyőzi a MOL Fehérvárt, azzal alighanem eldőlt a bajnoki cím sorsa is. A Liverpool már célegyenesben van, ahogy a PSG-nek sincs mitől tartania, a Barcának azonban minden meccs fontos, hogy ne szakadjon le a Real Madrid mögött. És ez még csak a focis kínálat legjava volt szombatra, de nemcsak ez vár a sportkedvelőkre.

M4 Sport
15.00: Kézilabda, női NB I, DVSC Schaeffler-Vác NKSE
17.00: Labdarúgás, OTP Bank Liga, Diósgyőr-Paks
19.30: Labdarúgás, OTP Bank Liga, Ferencváros-MOL Fehérvár

Sport 1
14.45: Kézilabda, férfi Bajnokok Ligája, Kielce-FC Porto
17.00: Kézilabda, férfi Bajnokok Ligája, Montpellier-Breszt
19.00: Labdarúgás, portugál bajnokság, Benfica-Braga
21.30: Labdarúgás, portugál bajnokság, Rio Ave-Sporting

Sport 2
13.00: Labdarúgás, német Bundesliga 2, Hannover-Hamburg
15.00: Lósport, Kincsem+
15.30: Labdarúgás, német bajnokság, RB Leipzig-Werder Bremen
18.30: Labdarúgás, német bajnokság, Düsseldorf-Mönchengladbach
22.00: Tenisz, ATP torna, New York

Eurosport 1
9.50 és 12.45: Alpesi világkupa, női óriás-műlesiklás, Kranjska Gora, 1. és 2. futam
10.55: Síugrás, világkupa, Tauplitz
14.00: Sífutás, világkupa, Östersund, női 10 km szabadstílus
14.40: Sílövészet, világbajnokság, Antholz
16.05: Sífutás, világkupa, Östersund, férfi 15 km szabadstílus
18.35 és 22.55: Formula-E, Mexikóváros
20.45: Szabadstílusú sí, világkupa, Calgary, slopestyle

Eurosport 2
11.35: Szánkó, világbajnokság, Szocsi
15.00 és 19.30: Tenisz, ATP-torna, Rotterdam
21.30: Tenisz, ATP-torna, Buenos Aires

Digisport 1
13.25: Labdarúgás, angol bajnokság, Southampton-Burnley
17.55: Labdarúgás, olasz bajnokság, Bologna-Genoa
20.25: Labdarúgás, olasz bajnokság, Atalanta-AS Roma

Digisport 2
12.00: Tenisz, WTA-torna, Szentpétervár
17.25: Labdarúgás, francia bajnokság, Amiens - Paris Saint-Germain
19.55: Labdarúgás, francia bajnokság, Bordeaux-Dijon

Digisport 3
11.00: Tenisz, WTA-torna, Huahin
14.55: Labdarúgás, olasz bajnokság, Lecce-SPAL
19.55: Labdarúgás, francia bajnokság, Toulouse-Nice

Spíler 1
17.45: Labdarúgás, angol bajnokság, Norwich City-FC Liverpool

Spíler 2
12.55: Labdarúgás, spanyol bajnokság, Mallorca-Alavés
15.45: Labdarúgás, spanyol bajnokság, FC Barcelona-Getafe
18.10: Labdarúgás, spanyol bajnokság, Villarreal-Levante
20.40: Labdarúgás, spanyol bajnokság, Granada-Valladolid