Társoldalunk:

Pályán a Fradi, a City, a Juve, a Barca és a Real Madrid, londoni PL-rangadó

2020.02.22. 09:02

A labdarúgó NB I-ben a dobogósok csatáján a címvédő Ferencváros a Mezőkövesd otthonába utazik, míg a londoni Premier League-rangadón a Chelsea a Tottenham együttesével találkozik. De pályára lép szombaton a Manchester City, a Juventus, a Barcelona és a Real Madrid is. A foci mellett pedig többek között kézilabda, vízilabda, kosárlabda és tenisz is színesíti a programot.

A szombati élő sportközvetítések a hazai televíziókban:

M4 Sport
9.45: Asztalitenisz, World Tour-verseny, Budapest
14.30: Kosárlabda, női NB I, Szekszárd-Csata
16.45: Labdarúgás, OTP Bank Liga, Budapest Honvéd-Puskás Akadémia
19.15: Labdarúgás, OTP Bank Liga, Mezőkövesd-Ferencváros

A Ferencváros Mezőkövesden is győzelemre készülForrás: MTI/Czeglédi Zsolt

Sport 1
13.45: Kézilabda, női Bajnokok Ligája, középdöntő, Rosztov-Don - Metz
16.45: Kézilabda, férfi EHF Kupa, csoportkör, Tatabánya-PAUC
19.00: Vízilabda, férfi Bajnokok Ligája, Szolnok-Jug Adriatic
21.00: Kosárlabda, NBA, alapszakasz, Los Angeles Clippers-Sacramento Kings

Sport 2
13.00: Labdarúgás, német másodosztályú bajnokság, Hamburg-St. Pauli
15.00: Lósport, Kincsem+
15.30: Labdarúgás, német bajnokság, Bremen-Dortmund
18.30: Labdarúgás, német bajnokság, Schalke-RB Leipzig

Eurosport 1
4.50: Alpesi sí, világkupa, Naeba, férfi óriás-műlesiklás
6.00: Szabadstílusú sí, világkupa, Lake Tazawako, mogul
9.20 és 16.00: Északi összetett, világkupa, Trondheim
10.25: Alpesi sí, világkupa, Crans Montana, női lesiklás
11.45 és 14.40: Sílövészet, világbajnokság, Antholz, női és férfi váltó
13.00: Sífutás, világkupa, Trondheim, férfi és női klasszikus sprint
16.45 és 19.45: Sznúker, Shoot Out 2020, Watford

Eurosport 2
9.50 és 13.25: Szánkó, világkupa, Winterberg
15.00: Kerékpár, Andalúz körverseny, 4. szakasz
16.45: Kerékpár, Algarvei körverseny, 4. szakasz
21.00: Tenisz, ATP-torna, Rio de Janeiro

Digisport 1
16.00: Tenisz, WTA-torna, Dubaj
18.10: Labdarúgás, angol bajnokság, Leicester City-Manchester City
20.35: Labdarúgás, olasz bajnokság, Fiorentina-Milan

Digisport 2
14.55: Labdarúgás, olasz bajnokság, Bologna-Udinese
17.55: Labdarúgás, olasz bajnokság, SPAL-Juventus
20.00: Labdarúgás, francia bajnokság, Dijon-Monaco

Digisport 3
17.25: Labdarúgás, francia bajnokság, Marseille-Nantes
19.55: Labdarúgás, francia bajnokság, Lille-Toulouse

Spíler 1
12.30: Labdarúgás, angol bajnokság, Chelsea-Tottenham Hotspur
15.30: Labdarúgás, angol bajnokság, Southampton-Aston Villa

Spíler 2
12.55: Labdarúgás, spanyol bajnokság, Celta Vigo-Leganés
15.45: Labdarúgás, spanyol bajnokság, Barcelona-Eibar
18.10: Labdarúgás, spanyol bajnokság, Real Sociedad-Valencia
20.40: Labdarúgás, spanyol bajnokság, Levante-Real Madrid