Társoldalunk:

Honvéd-Újpest rangadó az NB I-ben, pályán a Juve, a Bayern, a City és a Barca is

2020.09.27. 10:27

A labdarúgó NB I-ben Budapest Honvéd–Újpest rangadót rendeznek, de pályára lép többek között a Juventus, a Bayern München, a Manchester City, Barcelona és a Paris Saint-Germain is. Kezdődik a Roland Garros, folytatódik a Forma-1, a Győri Audi ETO női kézicsapata a Brest Bretagne vendége lesz a Bajnokok Ligájában, míg a férfi vízilabda Magyar Kupa-döntőjét a Szolnok és a Fradi vívja.

A vasárnapi élő sportközvetítések a hazai televíziókban:

M4 Sport
9.30: Forma-2, Orosz Nagydíj, 2. futam
10.30: Kajak-kenu, világkupa, Szeged
12.45: Forma-1, Orosz Nagydíj, futam
17.45: Labdarúgás, OTP Bank Liga, Budapest Honvéd-Újpest

Honvéd-Újpest rangadót rendeznek az NB I-benForrás: MTI/Illyés Tibor

M4 Sport+
14.00: Labdarúgás, Merkantil Bank Liga, Gyirmót FC Győr-Vasas
16.15: Jégkorong, Erste Liga, FTC-MAC HKB Újbuda
18.45 és 20.00: Vízilabda, férfi Magyar Kupa, a 3. helyért és döntő

Sport 1
15.45: Kézilabda, női Bajnokok Ligája, csoportkör, Brest-Győri Audi ETO

Sport 2
15.00: Lósport, Kincsem+ Tuti
15.30: Labdarúgás, német bajnokság, Hoffenheim-Bayern München
18.00: Labdarúgás, német bajnokság, Freiburg-Wolfsburg
22.00: Baseball, MLB, alapszakasz

Eurosport 1
10.50: Tenisz, Roland Garros, 1. forduló

Eurosport 2
9.40 és 14.00: Kerékpár, országúti világbajnokság, Imola, férfi mezőnyverseny
12.00: Tenisz, ATP-torna, Hamburg, döntő
16.50: Tenisz, Roland Garros, 1. forduló

Digisport 1
12.25: Labdarúgás, olasz bajnokság, Spezia-Sassuolo
14.40: Labdarúgás, angol bajnokság, Tottenham-Newcastle
17.40: Labdarúgás, olasz bajnokság, Crotone-Milan
20.25: Labdarúgás, olasz bajnokság, Roma-Juventus

Digisport 2
12.55: Labdarúgás, francia bajnokság, Bordeaux-Nice
15.00: Labdarúgás, olasz bajnokság, Napoli-Genoa
17.00: Labdarúgás, francia bajnokság, Lorient-Lyon
20.55: Labdarúgás, francia bajnokság, Reims - Paris Saint-Germain

Digisport 3
15.00: Labdarúgás, francia bajnokság, Monaco-Strasbourg
17.00: Vízilabda, Masters Summer Cup

Spíler 1
12.30: Labdarúgás, angol bajnokság, Sheffield United-Leeds United
16.45: Labdarúgás, angol bajnokság, Manchester City-Leicester City
19.30: Labdarúgás, angol bajnokság, West Ham United-Wolverhampton Wanderers

Spíler 2
11.55: Labdarúgás, spanyol bajnokság, Osasuna-Levante
13.55: Labdarúgás, spanyol bajnokság, Eibar-Athletic Bilbao
15.55: Labdarúgás, spanyol bajnokság, Atlético Madrid-Granada
18.10: Labdarúgás, spanyol bajnokság, Cádiz-Sevilla
20.40: Labdarúgás, spanyol bajnokság, Barcelona-Villarreal

Arena 4
11.00, 12.15 és 13.45: Motorsport, gyorsaságimotoros-világbajnokság, Katalán GP, Moto3, Moto2 és MotoGP futam
15.15: Labdarúgás, skót bajnokság, Motherwell-Rangers
17.00: Kézilabda, francia bajnokság, Paris Saint-Germain - Aix
19.00: Amerikaifutball, NFL, alapszakasz, Pittsburgh Steelers-Houston Texans
22.15: Amerikaifutball, NFL, alapszakasz, Seattle Seahawks-Dallas Cowboys