Társoldalunk:

Messiék döntőt játszanak a Király-kupában, pályán a Fradi és az Újpest, Chelsea-City rangadó

2021.04.17. 09:05

Az NB I 29. fordulójában a Ferencváros, az Újpest és a ZTE is pályára lép, Szergej Rebrov csapata pedig szombaton bajnok is lehet. Az angol FA-kupa elődöntőjében a Chelsea és a Manchester City találkozik a fináléba jutásért, míg a spanyol Király-kupa-döntőben a Barcelona a Bilbao találkozik, a Bundesligában a Bayern München tovább növelheti az előnyét az élen. Formula-1- és MotoGP-időmérőt is rendeznek, míg a férfi kézi NB I-ben a Veszprém és a Szeged is pályára lép.

A szombati élő sportközvetítések a hazai televíziókban:

M4 Sport
10.45 és 13.45: Forma-1, Emilia-Romagna Nagydíj, 3. szabadedzés és időmérő
16.45: Labdarúgás, OTP Bank Liga, Kisvárda-Ferencváros
19.15: Labdarúgás, OTP Bank Liga, Paks-ZTE

M4 Sport+
14.30: Labdarúgás, OTP Bank Liga, Újpest-Mezőkövesd
16.45: Kézilabda, férfi NB I, Balatonfüred-Telekom Veszprém
18.45: Kézilabda, férfi NB I, Tatabánya-Szeged
20.30: Vízilabda, női ob I, döntő, 1. mérkőzés, UVSE-Dunaújváros

Sport 1
13.00: Labdarúgás, német másodosztályú bajnokság, St. Pauli-Würzburg
15.15: Labdarúgás, német bajnokság, Wolfsburg-Bayern München
18.15: Labdarúgás, német bajnokság, Leverkusen-Köln
20.45: Labdarúgás, spanyol Király Kupa, döntő, Athletic Bilbao-Barcelona

Döntőt játszik a Barcelona SpanyolországbanForrás: AFP/Ander Gillenea

Sport 2
13.45: Lósport, Kincsem+ Tuti
15.30: Labdarúgás, német bajnokság, Freiburg-Schalke
18.00: Labdarúgás, török bajnokság, Göztepe-Galatasaray
22.30: Kosárlabda, NBA, alapszakasz, Los Angeles Lakers-Utah Jazz

Eurosport 1
8.10: Műkorcsolya, World Trophy, Oszaka
12.00: Kerékpár, török körverseny
14.00: Kerékpár, valenciai körverseny
15.30 és 19.45: Sznúker, világbajnokság, Sheffield

Eurosport 2
11.00: Sznúker, világbajnokság, Sheffield
13.30: Tenisz, ATP-torna, Monte-Carlo
21.00: Golf, PGA Tour, RBC Heritage

Digisport 1
13.25: Labdarúgás, angol bajnokság, Newcastle-West Ham United
17.55: Labdarúgás, olasz bajnokság, Sassuolo-Fiorentina
20.40: Labdarúgás, olasz bajnokság, Cagliari-Parma

Digisport 2
12.40: Labdarúgás, francia bajnokság, Angers-Rennes
15.00: Labdarúgás, olasz bajnokság, Sampdoria-Hellas Verona
17.00: Labdarúgás, francia bajnokság, Marseille-Lorient
21.10: Labdarúgás, angol bajnokság, Wolverhampton-Sheffield

Digisport 3
14.55: Labdarúgás, olasz bajnokság, Crotone-Udinese
20.00: Tenisz, WTA-torna, Charleston

Spíler 1
18.00: Labdarúgás, FA Kupa, elődöntő, Chelsea-Manchester United

Arena 4
8.30: Autósport, V8 Supercars túraautó-bajnokság, 6. futam
10.00, 10.45 és 11.45: Gyorsaságimotoros-világbajnokság, Portugál Nagydíj, Moto3, MotoGP, Moto2, 3. szabadedzés
13.30, 15.00 és 16.00: Gyorsaságimotoros-világbajnokság, Portugál Nagydíj, Moto3, MotoGP, Moto2, időmérő
21.00: Labdarúgás, angol másodosztály, Norwich-Bournemouth
23.30: Autósport, IndyCar gyorsasági sorozat, Birmingham (Alabama), időmérő