Társoldalunk:

Napoli-Inter rangadó, pályán a Juventus, a Real Madrid és az MU is, folytatódik az NB I

2021.04.18. 09:03

A labdarúgó NB I-ben Puskás Akadémia-MTK és Budapest Honvéd-MOL Fehérvár mérkőzést rendeznek, az NB II-ből az ETO FC Győr-DVSC meccs kerül képernyőre. Az angol Premier League-ben a Manchester United és az Arsenal, a német Bundesligában a Borussia Dortmund, a spanyol La Ligában a Real Madrid, Olaszországban a Milan és a Juventus is pályára lép, ráadásul a Serie A-ban Napoli-Inter rangadót is rendeznek. A magyar női kézilabda-válogatottra az olaszok elleni vb-selejtező visszavágója vár, de Forma-1 is színesíti a programot.

A vasárnapi élő sportközvetítések a hazai televíziókban:

M4 Sport
12.45: Kézilabda, női világbajnoki selejtező, Magyarország-Olaszország
14.45: Forma-1, Emilia-Romagna Nagydíj, futam
17.15: Labdarúgás, OTP Bank Liga, Budapest Honvéd-MOL Fehérvár
19.45: Labdarúgás, Merkantil Bank Liga, ETO FC Győr-DVSC

M4 Sport+
15.00: Labdarúgás, OTP Bank Liga, Puskás Akadémia-MTK

Sport 1
15.15: Labdarúgás, német bajnokság, Dortmund-Bremen

Sport 2
13.30: Kézilabda, német bajnokság, Magdeburg-Melsungen
16.00: Kézilabda, német bajnokság, Flensburg-Bergischer
19.00: Kosárlabda, NBA, alapszakasz, New York Knicks-New Orleans Pelicans
21.30: Kosárlabda, NBA, alapszakasz, Miami Heat-Brooklyn Nets

Digisport 1
12.25: Labdarúgás, olasz bajnokság, Milan-Genoa
14.55: Labdarúgás, olasz bajnokság, Atalanta-Juventus
17.55: Labdarúgás, olasz bajnokság, Torino-Roma
20.40: Labdarúgás, olasz bajnokság, Napoli-Internazionale

Az Inter Nápolyban tehet nagy lépést a bajnoki cím feléForrás: AFP/Tiziana Fabi

Digisport 2
14.25: Labdarúgás, angol bajnokság, Arsenal-Fulham
17.00: Labdarúgás, francia bajnokság, Bordeaux-Monaco
20.55: Labdarúgás, francia bajnokság, Nantes-Lyon

Digisport 3
12.55: Labdarúgás, francia bajnokság, Paris Saint-Germain - St. Étienne
14.55: Labdarúgás, olasz bajnokság, Lazio-Benevento
20.00: Tenisz, WTA-torna, Charleston

Eurosport 1
11.05 és 14.00: Kerékpár, World Tour, Amstel Gold női és férfi verseny
12.00: Kerékpár, török körverseny
17.15: Kerékpár, valenciai körverseny
19.45: Sznúker, világbajnokság, Sheffield

Eurosport 2
11.00 és 16.30: Sznúker, világbajnokság, Sheffield
14.30: Tenisz, ATP-torna, Monte-Carlo
21.00: Golf, PGA Tour, RBC Heritage

Spíler 1
13.35: Labdarúgás, spanyol bajnokság, Osasuna-Elche
16.30: Labdarúgás, angol bajnokság, Manchester United-Burnley
19.00: Labdarúgás, FA Kupa, elődöntő, Leicester City-Southampton

Spíler 2
13.45: Labdarúgás, spanyol bajnokság, Real Sociedad-Sevilla
16.05: Labdarúgás, spanyol bajnokság, Atlético Madrid-Eibar
18.20: Labdarúgás, spanyol bajnokság, Betis-Valencia
20.40: Labdarúgás, spanyol bajnokság, Getafe-Real Madrid

Arena 4
8.30: Autósport, V8 Supercars túraautó-bajnokság, 8. futam
12.15, 13.45 és 15.15: Gyorsaságimotoros-világbajnokság, Portugál Nagydíj, Moto3, MotoGP, Moto2, futam
17.00: Kézilabda, francia bajnokság, Nantes-Dunkerque
23.30: Autósport, IndyCar gyorsasági sorozat, Birmingham (Alabama), futam