Társoldalunk:

A Premier League-ben lejátsszák a BL-döntő főpróbáját

2021.05.08. 10:28

A tévében nézhető bőséges szombati sportkínálatból egyértelműen kiemelkedik a Premie League rangadója, a Manchester City–Chelsea találkozó, amely tekinthető akár a május 29-i Bajnokok Ligája-döntő főpróbájának is. De rendeznek újabb két mérkőzést az NB I zárófordulójában is, a Bundesligában pedig akr bajnokot avathatnak, amennyiben a Bayern München legyőzi a Mönchengladbachot. És rajtol a Giro d'Italia, a háromhetes körversenyek történetében először két magyar bringással a mezőnyben!

M4 Sport
10.30: Forma-3, Spanyol GP, Barcelona, 1. sprintverseny
11.55: Forma-1, Spanyol Nadyíj, Barcelona, 3. szabadedzés
14.45: Forma-1, Spanyol Nagydíj, Barcelona, időmérő
16.55: Röplabda, női Európa-bajnoki selejtező, Franciaország-Magyarország
19.15: Labdarúgás, OTP Bank Liga, Újpest FC-Zalaegerszegi TE

M4 Sport+
16.40: Labdarúgás, OTP Bank Liga, Budapest Honvéd-Ferencvárosi TC

Sport 1
14.00: Kézilabda, női Európa-liga, Final Four, elődöntő, Nantes-Baia Mare
17.00: Kézilabda, női Európa-liga, Final Four, elődöntő, Siófok-Herning-Ikast
20.00: Baseball, MLB, St. Louis Cardinals-Colorado Rockies

Sport 2
13.00: Labdarúgás, német másodosztály, Greuther Fürth-Karlsruhe
15.15: Labdarúgás, Bundesliga, Borussia Dortmund-RB Leipzig
18.15: Labdarúgás, Bundesliga, Bayern München-Mönchengladbach

Eurosport 1
13.50: Kerékpár, Giro d'Italia, 1. szakasz
17.30: Kerékpár, Algarve körverseny, 4. szakasz
23.00: Curling, női világbajnokság, elődöntő

Eurosport 2
16.00 és 21.00: Tenisz, ATP World Tour Masters 1000, Madrid
18.00: Curling, női világbajnokság, play-off
23.00: Golf, PGA TOUR, Wells Fargo Championship, 3. nap

Digisport 1
13.25: Labdarúgás, Premier League, Leeds United-Tottenham Hotspur
15.55: Vízilabda, EuroKupa, döntő, OSC Budapest-Szolnoki Dózsa
17.40: Labdarúgás, Serie A, Internazionale-Sampdoria
20.55: Labdarúgás, Premier League, Liverpool-Southampton

Digisport 2
12.55: Labdarúgás, Ligue 1, Nantes-Bordeaux
15.00: Labdarúgás, Serie A, Spezia - Napoli
16.55: Labdarúgás, Ligue 1, Lyon-Lorient
20.40: Labdarúgás, Serie A, Fiorentina-Lazio

Digisport 3
15.55: Labdarúgás, Premier League, Sheffield-Crystal Palace
18.30: Tenisz, WTA-torna, Madrid, döntő

Spíler 1
17.45: Labdarúgás, Premier League, Manchester City-Chelsea

Spíler 2
15.45: Labdarúgás, La Liga, FC Barcelona-Atlético Madrid
18.25: Labdarúgás, La Liga, Cádiz-Huesca
20.55: Labdarúgás, La Liga, Athletic Bilbao-Osasuna

Arena 4
13.30: Labdarúgás, angol másodosztály
16.00: Labdarúgás, angol másodosztály