Társoldalunk:

Pályán Szoboszlaiék, a Chelsea, a ManCity és a Bayern, az FTC és a Győr női a kézi-BL-ben játszik

2021.10.23. 09:03

Az angol labdarúgó Premier League-ben a Chelsea és a Manchester City is pályára lép, a német Bundesligában a Bayern München, a Borussia Dortmund és a három magyart - Gulácsi Péter, Szoboszlai Domini és Willi Orbán - is a soraiban tudó RB Leipzig is játszik. Az olsz Serie A-ban a Milan meccse emelkedik ki. A női kézi Bajnokok Ligájában az FTC-nek és a Győrnek szoríthatunk. Forma-1, rövidpályás gyorskorcsolya, torna és tenisz is színesíti a programot.

A szombati élő sportközvetítések a hazai televíziókban:

M4 Sport
8.00: Rövidpályás gyorskorcsolya, világkupa, Peking
12.45: Torna, világbajnokság, férfi és női szerenkénti döntők, Kitakjúsu
20.00 és 23.00: Forma-1, Egyesült Államok Nagydíja, 3. szabadedzés és időmérő

Sport 1
15.15: Kézilabda, női Bajnokok Ligája, csoportkör, FTC-Brest Bretagne
17.45: Kézilabda, női Bajnokok Ligája, csoportkör, Metz-Győr
22.00: Küzdősport, UFC Fight Night, Las Vegas

Sport 2
14.45: Labdarúgás, olasz bajnokság, Salernitana-Empoli
17.45: Labdarúgás, olasz bajnokság, Sassuolo-Venezia
20.30: Labdarúgás, olasz bajnokság, Bologna-AC Milan

Eurosport 1
9.50 és 13.05: Alpesi sí, világkupa, női óriás-műlesiklás, 1. és 2. futam, Sölden
14.55: Terepkerékpár, superprestige, Ruddervoorde
17.25: Pályakerék, világbajnokság, Roubaix
21.00: Terepkerékpár, USCX-sorozat, Cincinnati

Eurosport 2
14.00: Kerékpár, Tour of Drenthe
17.55: Hódeszka, világkupa
20.00: Lovassport, Global Champions Tour, Samorin

Digisport 1
11.00: Tenisz, WTA-torna, Moszkva
15.40: Labdarúgás, angol bajnokság, Everton-Watford
18.10: Labdarúgás, angol bajnokság, Brighton-Manchester City
20.55: Labdarúgás, francia bajnokság, Lille-Brest

Digisport 2
16.55: Labdarúgás, francia bajnokság, Nantes-Clermont

Digisport 3
16.00: Tenisz, WTA-torna, Tenerife

Spíler 1
13.25: Labdarúgás, angol bajnokság, Chelsea-Norwich
15.25: Labdarúgás, német bajnokság, RB Leipzig-Fürth

Szoboszlai Dominikék is pályára lépnek szombatonForrás: dpa Picture-Alliance via AFP/Jan Woitas

Spíler 2
13.55: Labdarúgás, spanyol bajnokság, Valencia-Mallorca
16.10: Labdarúgás, spanyol bajnokság, Cádiz-Alavés
20.55: Labdarúgás, spanyol bajnokság, Athletic Bilbao-Villarreal

Arena 4
9.00 és 12.30: Gyorsaságimotoros-vb, Emilia Romagna Nagydíj, Misano, szabadedzések és időmérkők
15.00: Labdarúgás, német bajnokság, Bayern München-Hoffenheim
18.30: Labdarúgás, német bajnokság, Hertha-Mönchengladbach
20.30: Labdarúgás, német másodosztályú bajnokság, Schalke-Dynamo Dresden