Társoldalunk:

Magyar-cseh a női kézi-vb-n, BVB-Bayern rangadó, pályán a Fradi, a Barca, a Real Madrid, a City a Chelsea is

2021.12.04. 09:32

Szombaton Gyirmót-Mezőkövesd, Ferencváros-Puskás Akadémia és ZTE-Debrecen mérkőzést rendeznek a magyar élvonalbeli labdarúgó-bajnokságban. Az angol Premier League-ben pályára lép a Chelsea, a ManCity és a Liverpool is, a spanyol La Ligában pedig a Barcelonát és a Real Madridot is láthatjuk, az olasz Serie A-ban AS Roma-Internazionale és SSC Napoli-Atalanta meccsen is izgulhatunk. A német Bundesligában Dortmund-Bayern szuperrangadót rendeznek. A női kézi-vb-n a magyar válogatott Szlovákia legyőzése után Csehországgal találkozik, a Forma-1-ben időmérő edzés lesz, de NBA is színesíti a programot.

A szombati élő sportközvetítések a hazai televíziókban:

M4 Sport
12.45: Labdarúgás, OTP Bank Liga, Gyirmót FC Győr-Mezőkövesd Zsóry FC
15.30: Labdarúgás, OTP Bank Liga, Ferencvárosi TC-Puskás Akadémia FC
18.00: Autósport, Forma-1, Szaúdi Nagydíj, időmérő edzés
20.30: Kézilabda, női világbajnokság, Magyarország-Csehország

A csehek ellen játszik a magyar női kézilabda-válogatottForrás: MTI/Illyés Tibor

M4 Sport+
14.55: Forma-1, Szaúdi Nagydíj, 3.szabadedzés
16.10: Vízilabda, férfi ob I, A-Híd Vasas Plaket - FTC-Telekom Waterpolo
17.25: Labdarúgás, OTP Bank Liga, ZTE FC-Debreceni VSC
19.35: Autósport, Forma-2, Szaúdi Nagydíj, 2. sprintfutam
20.35: Kézilabda, női világbajnokság, Japán-Brazília

Sport 1
14.45: Labdarúgás, Serie A, AC Milan-Salernitana
17.45: Labdarúgás, Serie A, AS Roma-Internazionale
20.30: Labdarúgás, Serie A, SSC Napoli-Atalanta

Sport 2
14.00: Labdarúgás, török bajnokság, Trabzonspor-Adana Demirspor
17.00: Labdarúgás, török bajnokság, Galatasaray-Altay
19.00: Kosárlabda, NBA, New York Knicks-Denver Nuggets

Eurosport 1
8.50: Északi összetett, világkupa, Lillehammer, férfi verseny
9.55: Sífutás, világkupa, Lillehammer, férfi verseny
11.20: Északi összetett, világkupa, Lillehammer, női verseny
12.00: Sífutás, világkupa, Lillehammer, női verseny
13.00: Sílövészet, világkupa, női verseny
13.40: Északi összetett, világkupa, Lillehammer, férfi verseny
14.45: Északi összetett, világkupa, Lillehammer, női verseny
15.10: Sílövészet, világkupa, férfi verseny
16.30: Síugrás, világkupa, Wisla, férfi verseny
18.15: Síugrás, világkupa, Lillehammer, női verseny
19.15: Pályakerékpár, Bajnokok Ligája, London

Eurosport 2
13.45 és 22.00: Sznúker, Egyesült Királyság bajnoksága, elődöntő
19.00: Alpesi sí, világkupa, Beaver Creek, férfi lesiklás
20.30: Alpesi sí, világkupa, Lake Louise, női lesiklás

Digisport 1
15.40: Labdarúgás, Premier League, Wolverhampton Wanderers-Liverpool
18.10: Labdarúgás, Premier League, Watford-Manchester City
20.55: Labdarúgás, Ligue 1, Lens-PSG

Digisport 2
16.55: Labdarúgás, Ligue 1, Olympique Marseille-Brest
18.55: Labdarúgás, Ligue 1, Lille-Troyes

Spíler 1
13.25: Labdarúgás, Premier League, West Ham United-Chelsea
15.25: Labdarúgás, Bundesliga, Mainz 05-VfL Wolfsburg

Spíler 2
13.55: Labdarúgás, La Liga, Sevilla-Villareal
16.10: Labdarúgás, La Liga, FC Barcelona-Real Betis
18.25: Labdarúgás, La Liga, Atletico Madrid-Real Mallorca
20.55: Labdarúgás, La Liga, Real Sociedad-Real Madrid

Aréna 4
15.00: Labdarúgás, Bundesliga, Bayer Leverkusen-Greuther Fürth
17.45: Labdarúgás, Bundesliga, Borussia Dortmund-Bayern München
20.45: Kosárlabda, spanyol bajnokság, Real Zaragoza-Real Madrid