Társoldalunk:

Folytatódik az NB I és a női kézivébé, immár Dárdai nélkül a Hertha, pályán a Juventus

2021.12.05. 10:43

Vasárnap folytatódik a magyar élvonalbeli labdarúgó-bajnokság: Kisvárda-MOL Fehérvár és MTK-Újpest mérkőzést rendeznek. Az olasz Serie A-ban a Juventus és a Lazio is pályára lép, a német Bundesligában pedig kiderül, mire megy a Hertha immár Dárdai Pál nélkül a Stuttgart otthonában. Kora este rajtol a Formula–1 Szaúdi Nagydíja, folytatódik a női kézi-vb, de NFL is színesíti a programot.

A vasárnapi élő sportközvetítések a hazai televíziókban:

M4 Sport
13.30: Labdarúgás, OTP Bank Liga, Kisvárda Master Good-MOL Fehérvár FC
16.00: Labdarúgás, OTP Bank Liga, MTK Budapest-Újpest FC
18.30: Autósport, Forma-1, Szaúdi Nagydíj, futam
20.45: Kézilabda, női világbajnokság, Montenegró-Angola

A MOL Fehérvár Kisvárdára látogatForrás: molfehervarfc.hu

Sport 1
13.30: Kézilabda, Bundesliga, Hamburg-THW Kiel
16.00: Kézilabda, Bundesliga, Magdeburg-Lemgo
20.30: Labdarúgás, Serie A, Juventus-Genoa

Sport 2
12.15: Labdarúgás, Serie A, Bologna-Fiorentina
15.00: Labdarúgás, Serie A, Venezia-Hellas Verona
18.00: Labdarúgás, Serie A, Sampdoria-SS Lazio
21.30: Kosárlabda, NBA, Cleveland Cavaliers-Utah Jazz

Eurosport 1
9.10: Sífutás, világkupa, Lillehammer, férfi verseny
10.50: Északi összetett, világkupa, Lillehammer, férfi verseny
11.45: Sífutás, világkupa Lillehammer, női verseny
12.35: Sílövészet, világkupa, női verseny
13.55: Északi összetett, világkupa, Lillehammer, férfi verseny
15.05: Sílövészet, világkupa, férfi verseny
16.00: Síugrás, világkupa, Wisla, férfi verseny
18.20: Alpesi sí, világkupa Lake Louise, női szuperóriás-műlesiklás
20.00: Alpesi sí, világkupa, Beaver Creek, férfi lesiklás
21.30: Sznúker, Egyesült Királyság bajnoksága, döntő

Eurosport 2
8.00: Atlétika, Valencia maraton
13.45: Sznúker, Egyesült Királyság bajnoksága, döntő
17.20: Síugrás, világkupa, Lillehammer, női verseny
19.00: Golf, PGA Tour Champions

Digisport 1
8.15: Atlétika, Valencia maraton
12.55: Labdarúgás, Ligue 1, St. Étienne-Rennes
14.55: Labdarúgás, Ligue 1, AS Monaco-Metz
20.40: Labdarúgás, Ligue 1, Girondins Bordeaux-Olympique Lyon

Digisport 2
14.55: Labdarúgás, Ligue 1, Lorient-Nantes
16.55: Labdarúgás, Ligue 1, Nice-Strasbourg

Digisport 3
14.55: Labdarúgás, Ligue 1, Montpellier-Clermont

Spíler 1
17.25: Labdarúgás, Premier League, Aston Villa-Leicester City

Spíler 2
13.55: Labdarúgás, La Liga, Rayo Vallecano-Espanyol
16.10: Labdarúgás, La Liga, Elche-Cádiz
18.25: Labdarúgás, La Liga, Levante-Osasuna
20.55: Labdarúgás, La Liga, Celta Vigo-Valencia

Aréna 4
13:00: Labdarúgás, Skót bajnokság, Dundee United-Celtic Glasgow
15.15: Labdarúgás, Bundesliga, VfB Stuttgart-Hertha BSC
19.00: Amerikaifutball, NFL, alapszakasz, Cincinnati Bengals–Los Angeles Chargers
22.15: Amerikaifutball, NFL, alapszakasz, Pittsburgh Steelers–Baltimore Ravens