Társoldalunk:

Pályán a Fradi, Szoboszlaiék, a Barcelona, a Juventus és az Arsenal is

2021.12.18. 10:35

Ferencváros-Budapest Honvéd, MTK-Paks és MOL Fehérvár-Mezőkövesd összecsapást rendeznek a magyar élvonalbeli labdarúgó-bajnokságban (OTP Bank Liga) szombaton. Ez európai topligákban is kiváló meccsekre van kilátás, pályára lép a három magyart (Szoboszlai Dominik, Gulácsi Péter és Willi Orbán) foglalkoztató RB Leipzig, de az Arsenal, a Juventus, a Barcelona és az Atlético Madrid is játszik. Folytatódik a PDC-dartsvilágbajnokság és az úszó rövidpályás-vb, de vízilabda, NBA és NFL is színesíti a programot.

A szombati élő sportközvetítések a hazai televíziókban:

M4 Sport
14.15: Labdarúgás, OTP Bank Liga, Ferencváros-Budapest Honvéd
16.45: Labdarúgás, OTP Bank Liga, MTK Budapest-Paksi FC
19.15: Labdarúgás, OTP Bank Liga, MOL Fehérvár FC-Mezőkövesd Zsóry FC

A Fradi a Honvédot fogadjaForrás: MTI/Illyés Tibor

M4 Sport+
14.50: Úszás, rövidpályás világbajnokság, Abu-Dzabi, döntők
16.50: Vízilabda, női Magyar Kupa, elődöntő, UVSE-Hunguest Hotels - Dunaújvárosi FVE
18.20: Kosárlabda, férfi NB I, MVM-OSE Lions-Alba Fehérvár

Sport 1
13.30 és 20.30: Darts, PDC Világbajnokság, London, 4. nap
18.00: Kosárlabda, NBA, Detroit Pistons-Houston Rockets

Sport 2
14.45: Labdarúgás, olasz bajnokság, Atalanta-AS Roma
17.45: Labdarúgás, olasz bajnokság, Bologna-Juventus
20.30: Labdarúgás, olasz bajnokság, Cagliari-Udinese

Eurosport 1
9.20 és 13.45: Északi összetett, világkupa, Ramsau, férfi verseny
10.25: Alpesi sí, női világkupa, Val d'Isere, lesiklás
11.45: Alpesi sí, férfi világkupa, Val Gardena, lesiklás
13.00: Sílövészet, világkupa, női verseny
14.50: Sílövészet, világkupa, férfi verseny
15.45: Síugrás, világkupa, Engelberg
19.55: Sznúker, World Grand Prix, elődöntő

Eurosport 2
11.20: Sífutás, világkupa, Drezda, férfi és női verseny
13.50: Szabadstílusú sí, világkupa, Alpe d'Huez, mogul
15.15: Curling, Európa Bajnokság, férfiak
19.30: Golf, PGA

Spíler 1
15.20: Labdarúgás, német bajnokság, Eintracht Frankfurt-FSV Mainz 05
18.00: Labdarúgás, angol bajnokság, Leeds United-Arsenal

Spíler 2
13.55: Labdarúgás, spanyol bajnokság, Rayo Vallecano-Alavés
16.05: Labdarúgás, spanyol bajnokság, Real Sociedad-Villareal
18.20: Labdarúgás, spanyol bajnokság, FC Barcelona-Elche
20.40: Labdarúgás, spanyol bajnokság, Sevilla-Atlético Madrid

Arena 4
15.00: Labdarúgás, német bajnokság, RB Leipzig-Bielefeld
18.00: Labdarúgás, német bajnokság, Hertha BSC-Borussia Dortmund
20.30: Labdarúgás, német másodosztály, Hamburger SV-Schalke 04
22.30: Amerikaifutball, NFL, Cleveland Browns-Las Vegas Raiders