Társoldalunk:

Sztárcsapatok a pályán, jöhet az újabb manchesteri megszégyenülés, folytatódik az úszó-Eb

2022.08.13. 08:31

Ha éjfélig el sem mozdul a tévé előtt, akkor talán nem marad le semmi fontosról, ugyanis egészen elképesztő sportzuhatag fog ömleni a tévéből szombaton. 9 órakor úszással kezdődik, majd a müncheni multisport Európa-bajnokság veszi át a stafétát, hogy a délután A-tól Z-ig a fociról szóljon. Pályára lép az Inter és a Milan, a Barcelona, az Arsenal, a két manchesteri csapat és a PSG is. Sőt, még két NB I-es bajnokit is végig lehet izgulni.

M4 Sport
9.00: Úszás, Eb, előfutamok, Róma
10.50: Multisport Eb, pályakerékpár, München
14.00: Multisport Eb, torna, München
16.00: Multisport Eb, triatlon, München
18.00: Úszás, Eb, döntők, Róma
20.15: Labdarúgás, NB I, Újpest FC-ZTE FC

Duna World
8.25: Multisport Eb, evezés, asztalitenisz, torna, München
15.30: Úszás, Eb, műúszás, Róma
16.30: Multisport Eb, asztalitenisz, sportmászás, München
18.00: Labdarúgás, OTP Bank Liga, Kecskeméti TE-Mezőkövesd Zsóry FC

Sport 1
11.00: Darts, Queensland Masters
18.15: Labdarúgás, olasz bajnokság, AC Milan-Udinese
20.45: Labdarúgás, olasz bajnokság, Lecce-Internazionale

Sport 2
12.00: Biliárd, European Open, Fulda
18.30: Labdarúgás, olasz bajnokság, Sampdoria-Atalanta
20.45: Labdarúgás, olasz bajnokság, Monza-Torino

Eurosport 1
8:50: Autósport, Formula-E világbajnokság, Szöul
12.00: Országúti kerékpár, skandináv körverseny, 5. szakasz
14.15: Országúti kerékpár, Arctic Race of Norway, 3. szakasz
18.00: Multisport Eb, pályakerékpár, München

Eurosport 2
0.30 és 21.00: Tenisz, ATP-torna, Montréal
19.00 és 23.00: Golf, PGA Tour

Spíler 1
13.25: Labdarúgás, angol bajnokság, Aston Villa-Everton
15.55: Labdarúgás, angol bajnokság, Arsenal-Leicester City
18.25: Labdarúgás, angol bajnokság, Brentford-Manchester United

Spiler 2
16.55: Labdarúgás, spanyol bajnokság, Celta Vigo-Espanyol
18.55: Labdarúgás, spanyol bajnokság, Real Valladolid-Villarreal
20.55: Labdarúgás, spanyol bajnokság, FC Barcelona-Rayo Vallecano

Arena 4
15.00: Labdarúgás, német bajnokság, RB Leipzig-1. FC Köln
18.00: Labdarúgás, német bajnokság, Schalke 04-Borussia Mönchengladbach
20.30: Labdarúgás, német másodosztályú bajnokság, Darmstadt-Rostock

Match 4
16.00: Labdarúgás, angol bajnokság, Manchester City-Bournemouth
21.00: Labdarúgás, francia bajnokság, PSG-Montpellier