Társoldalunk:

Három NB I-es focimeccs, Arsenal-Tottenham és Inter-Roma rangadó

2022.10.01. 09:03

Három mérkőzést rendeznek szombaton a magyar élvonalbeli labdarúgó-bajnokságban: Kisvárda Master Good-Újpest FC, Debreceni VSC-Budapest Honvéd és Vasas FC-ZTE FC meccs is képernyőre kerül. Az angol Premier League-ben Arsenal-Tottenham városi derbit rendeznek, de pályára lép a Chelsea és a Liverpool is. A spany La Ligában a Barcelona a Mallorca vendége lesz, az olasz Serie A-ban Inter-Roma rangadó jön. A foci mellett kosárlabda, Forma-1, kézilabda és jégkorong is színesíti a programot.

A szombati élő sportközvetítések a hazai televíziókban:

M4 Sport
8.00: Kosárlabda, női világbajnokság, döntő, Sydney, Egyesült Államok-Kína
11.55 és 14.55: Forma-1, Szingapúri Nagydíj, 3. szabadedzés és időmérő
17.00: Labdarúgás, OTP Bank Liga, Debrecen-Budapest Honvéd
19.30: Labdarúgás, OTP Bank Liga, Vasas-Zalaegerszeg

M4 Sport+
14.30: Labdarúgás, OTP Bank Liga, Újpest-Kisvárda
17.30: Kézilabda, női felkészülési mérkőzés, Szlovénia-Magyarország
19.30: Kézilabda, férfi NB I, Pick Szeged-Ferencváros

A Kisvárda Újpestre látogatForrás: Kisvárda FC/Facebook

Sport 1
14.45: Labdarúgás, olasz bajnokság, Napoli-Torino
17.15: Labdarúgás, olasz bajnokság, Internazionale-AS Roma
20.30: Labdarúgás, olasz bajnokság, Empoli-AC Milan

Sport 2
15.15: Jégkorong, svéd bajnokság, HV71-Oskarshamn
18.30: Kézilabda, német bajnokság, Flensburg-Magdeburg

Eurosport 1
13.30: Kerékpár, horvát körverseny, 5. szakasz
16.00: Síugrás, nyári Grand Prix-verseny, Klingenthal
20.00: Sznúker, Brit Open

Eurosport 2
14.00: Sznúker, Brit Open
22.00: Golf, PGA Tour, Jackson

Spíler 1
13.25: Labdarúgás, angol bajnokság, Arsenal-Tottenham
15.55: Labdarúgás, angol bajnokság, Liverpool-Brighton
18.25: Labdarúgás, angol bajnokság, West Ham United-Wolverhampton Wanderers

Spíler 2
13.55: Labdarúgás, spanyol bajnokság, Cádiz-Villarreal
16.10: Labdarúgás, spanyol bajnokság, Getafe-Real Valladolid
18.25: Labdarúgás, spanyol bajnokság, Sevilla-Atlético Madrid
20.55: Labdarúgás, spanyol bajnokság, Real Mallorca-FC Barcelona

Arena 4
15.00: Labdarúgás, német bajnokság, RB Leipzig-VfL Bochum
18.00: Labdarúgás, német bajnokság, Werder Bremen-Borussia Mönchengladbach
21.30: Amerikaifutball, NCAA, alapszakasz, Kansas-Iowa State

Match 4
16.00: Labdarúgás, angol bajnokság, Crystal Palace-Chelsea
21.00: Labdarúgás, francia bajnokság, Paris Saint-Germain-Nice