Összetettben másodikként zárta a 2017-es túraautó Európa-bajnokságot Nagy Norbert. A Zengő Motorsport fiatal versenyzője egész évben kiegyensúlyozott teljesítményt nyújtott.

A SEAT Leónnal versenyző Nagy az évadzáró csehországi fordulóban mindkét futamon a dobogóra állhatott: az első mosti versenyen a második helyen ért célba, a másodikon pedig harmadik lett. A pontversenyben ezzel a második helyen végzett, a bajnoki címet a cseh Petr Fulín szerezte meg.

Nagy Norbert az utolsó leintésig küzdött Forrás: Tamas Gabor Nagy Photography/Zengő Motorsport Facebook

A Zengő Motorsport másik versenyzője, György Anett összetettben a 13. helyen zárta a szezont.

György Anett volt a mezőny egyetlen női versenyzője Forrás: Tamas Gabor Nagy Photography/Zengő Motorsport Facebook