Ellentétes félidők után kiegyezett döntetlenben a Haladás és a Debrecen, a pontosztozkodás mindenképp igazságosnak mondható.

NB I, 6. forduló:
Haladás - Debrecen 1-1 (1-0)
Szombathely, 6500 néző, V: Arany
Haladás: Takács T. - Nagy G., Juhász, Horváth A., Leandro (Tóth P., 65.) - Fred (Kaj, 13.), Némethy, Halmosi - Japa (Suriel, 59.), Filipovic, Preisinger
Debrecen: Balogh - Kovács, Kuttor, Hanák - Bernáth (Sketiani, a szünetben), Aleksic (Ulveczki, 76.), Böőr, Radojicic (Tiber, a szünetben), Szatmári - Majoros, Bajzát
gól: Preisinger (12.), illetve Tiber (60.)
sárga lap: Sketiani (79.)

12. perc: Filipovic szerzett labdát a vendégek térfelén, Preisingernek passzolt, aki három csellel tisztára játszotta magát, majd 13 m-ről, középről, ballal a bal alsó sarokba lőtt (1-0).

60. perc: Majoros szögletét a rövid saroknál helyezkedő Tiber fejjel csúsztatta a kapuba (1-1).