Az első percek lendületes játékának köszönhetően győzte le a Haladás a Vasast a Borsodi Liga 8. fordulójának nyitómeccsén. A második félidőre feljött a Vasas is, de képtelen volt gólt szerezni.

Borsodi Liga, 8. forduló:
Haladás - Vasas 1-0 (1-0)
Szombathely, 6000 néző, v: Dubraviczky
Haladás: Takács T. - Juhász, Horváth A., Tóth P. - Suriel (Takács B. 63.), Somfalvi (Japa 67.), Némethy, Leandro - Arnon (Filipovic 77.), Halmosi - Preisinger
Vasas: Nota - Schindler, Herczeg, Juhár, Tóth A. - Polonkai (Maróti 80.), Szili, Zabos, Tóth N. (Gyánó 86.) - Simek, Zrlic
gól: Preisinger (8.)
sárga lap: Suriel (38.), Preisinger (51.), Takács B. (89.), illetve Szili (49.), Zrlic (59.), Zabos (64.)
kiállítva: Zrlic (79.)

8. perc: Némethy - Somfalvi volt a labda útja, a hazaiak irányítója középre passzolt, ahol érkezett Preisinger, és 3 m-ről a jobb alsó sarokba helyezett (1-0).