A szakadó esőben gólgazdag mérkőzést vívott a két csapat. A Haladás kétszer egyenlített, így megérdemelte az egyik pontot.

Borsodi Liga, 9. forduló
Győri ETO - Haladás 3-3 (1-0)
Győr, 1500 néző, V: Kassai
Győr: Sebők - Böjte, Stark, Bognár - Baumgartner, Golovic, Szanyó, Farkas, Vayer (Rósa 76.) - Dulcea (Vasas 69.), Nicsenko
Haladás: Takács T. - Nagy G., Horváth A., Juhász - Surien (Kaj 68.), Japa (Nagy L. 64.), Filipovic, Némethy, Leandro (Tóth 44.) - Preisinger, Halmosi
gól: Szanyó (38., 73.), Dulcea (47.), illetve Preisinger (70.), Filipovic (71.), Nagy L. (82.)
sárga lap: Nicsenko (27.), Golovic (77.), Vasas (89.), illetve Némethy (90.)

8. perc: Szanyó-Nicsenko összjáték végén a középpályás 6 méteres lövése után a labda Takácsról pattant az alapvonalon túlra.

38. perc: Nicsenko az alapvonaltól fejelte középre a labdát, a kapu előtt Dulcea lyukat rúgott, az érkező Szanyó azonban 2 méterről a hálóba lőtt (1-0).

47. perc: Kapu előtti kavarodás után Dulcea közelről lőtt a hálóba (2-0).

70. perc: Nagy jobb oldalról beadott labdáját Preisinger 5 méterről fejelte a kapuba (2-1).

71. perc: Sebők egy beadást követően kiejtette a labdát, Filipovic eszmélt a leggyorsabban és közelről a hálóba gurított (2-2).

73. perc: Baumgartner jobb oldali beadását Szanyó 4 méterről perdítette a hálóba (3-2).

82. perc: Nagy 14 méterről jobbal lőtt, a labda a bal kapufáról pattant a hálóba (3-3).