Közel állt idei második győzelméhez a Vasas, ám az esővel és kiállításokkal tarkított meccsen a Debrecen a finisben egyenlített.

Borsodi Liga, tizedik forduló:
Vasas - Debrecen 1-1 (1-0)
Fáy u., 500 néző, V: Hanacsek
Vasas: Nota - Schindler, Juhár, Tóth A., Cvetkovic - Simek, Kerényi (Hegedűs, 76.), Polonkai, Tóth N. - Maróti (Andre, 83.), Gyánó (Zsolnai, 90.)
Debrecen: Balogh - Vadicska, Kuttor, Szatmári - Bernáth (Ulveczki, 66.), Plókai, Majoros (Radojicic, 66.), Böőr - Bajzát, Kerekes (Nenadic, 57.), Tiber
gól: Kerényi (31.), illetve Radojicic (86.)
sárga lap: Cvetkovic (45., 83.), Kerényi (53.), illetve Vadicska (48.), Radojicic (87.)
piros lap: Cvetkovic (83.), illetve Tiber (88.)

31. perc: szabadrúgásból, 40 méterről Tóth N. ívelt előre, s Kerényi, a védők közül, 7 méterről a kapu jobb sarkába csúsztatta a labdát (1-0).

86. perc: Plókai szabadrúgásból, a jobb oldalról ívelt a Vasas kapuja elé, Radojicic az ötös bal oldali sarkáról, kapásból a bal sarokba küldte a labdát (1-1).

88. perc: Tiber cselezgetett a pálya jobb oldalán, de túlvezette a labdát az oldalvonalon. Ezt követően reklamált s megsértette a játékvezető asszisztensét, ezért Hanacsek a piros lapot mutatta fel neki.