Brazenac döntött a rangadón

Az első játékrészben a vendégek játszottak jobban, és ha kihasználják a helyzeteiket, eldönthették volna a három pont sorsát. A második 45 perc kiegyenlített küzdelmet hozott, a házigazdák egy gyors támadás végén megszerezték a vezetést és előnyüket a találkozó végéig megőrizték.

Borsodi Liga, 15. forduló:
MTK Hungária - Zalaegerszeg 2-1 (1-1 )
Hungária krt., 3000 néző, V: Bukovics
MTK: Hajdu - Mónos (Branezac, a 46.), Komlósi, Smiljanic, Elek - Madar (Czvitkovics, 62.), Zavadszky, Jezdimirovic, Füzi (Kanta, 81.) - Illés, Ferenczi
ZTE: Turi - Kocsárdi, Urbán, Csóka, Balog - Babati (Sabo, 68.), Molnár B., Nagy L., Róth (Bonchis, 82.) - Kenesei, Waltner
gól: Smiljanic (45.), Branezac (64.), illetve Nagy L. (11.)
sárga lap : Mónos (42.), Branezac (66.), illetve Kocsárdi (44.)

11. perc: Waltner egy látványos csellel becsapta Mónost, az alapvonaltól középre gurított, Hajdu nem érte el a labdát és Nagy Lajos 3 méterről az üres kapuba lőtt (0-1)

45. perc: Madar ívelt be szabadrúgást a jobb oldalról, Smiljanic 6 méterről a jobb sarokba fejelt (1-1).

64. perc: Ferenczi lépett ki a vendégvédők közül, önzetlenül Branezachoz passzolt, aki 10 méterről, egyből a jobb sarokba lőtt (2-1).