Rossz talajú, havas pályán játszották az ősz utolsó fordulóját Dunaújvárosban. Tízperces "ismerkedés" után a Dunaferr alkalmazkodott hamarabb a szokatlan körülményekhez, és két gyors góllal gyakorlatilag eldöntötte a találkozót. A hazaiak minden tekintetben felülmúlták ellenfelüket.

Borsodi Liga 22. forduló:
Dunaferr - Kispest-Honvéd 4-0 (3-0)
Dunaújváros, 1000 néző
vezette: Hanacsek
Dunaferr: Rabóczki - Molnár (Éger 80.), Salamon, Bagoly, Kiss Gy. (Jäkl 62.) - Nikolov, Zováth, Lengyel, Rósa H. - Tököli (Baranyi 86.), Penksa
Kispest-Honvéd: Tóth J. - Babos Á., Lőrinc, Téger, Balint - Dubecz, Pandur (Németh N. 46.), Faragó (Kiss P. 62.), Aranyos - Borgulya (Torghelle 56.), Sasu
gól: Lengyel (13.), Nikolov (15., 58.), Kiss Gy. (36.)

13. perc: Lengyel indította Penksát a baloldalon, a támadó egyből visszajátszott a dunaújvárosi csapatkapitányhoz, aki állítgatás nélkül kapura lőtt, a labda Panduron irányt változtatva a bal felső sarokba pattant (1-0).

15. perc: Tököli futott le az alapvonalig a jobb oldalon, majd középre adott, a nagy lendülettel érkező Nikolov pedig a jobb alsó sarokba lőtt (2-0).

36. perc: Rósa a jobb oldalról ívelt be szabadrúgást, Kiss Gy. 8 m-ről a bal alsó sarokba fejelt (3-0).

58. perc: Tököli 10 m-es lövését Tóth bravúrral védte, a kipattanó labdát Nikolov középről, egyből a bal felső sarokba továbbította (4-0).