Jó iramú, parázs hangulatú mérkőzésen a Haladás rászolgált a három pontra.

Haladás: Takács - Flavio Pim, Szekér, Leandro - Jankovic (Nagy L., 30.), Somfalvi (Preisinger, 46.), Kaj (Juhász, 50.), Némethy, Németh T. - Filipovic, Halmosi
Dunaferr: Németh V. - Salamon, Éger, Kiss - Nikolov, Balaskó (Rósa D., 65.), Jäkl, Bagoly, Rósa H. - Sowunmi (Mészáros, 46.), Tököli
gól: Németh T. (34., 52.), Preisinger (89.), illetve Balaskó (43.)
sárga lap: Jankovic (12.), Somfalvi (41.), Némethy (53.), Leandro (65.), Filipovic (83.), illetve Nikolov (27.), Éger (91.)

14. perc: Leandro 22 m-es, bal sarokra tartó lövését tolta ujjheggyel szögletre az újvárosi kapus.

31. perc: Sowunmi lőtt 18 m-ről középről, Takács biztosan ölelte magához a labdát.

34. perc: Nagy passzolt Szekérhez, aki elfutott a jobb oldalon, beadását Németh Tamás 11 m-ről fejelte a bal felső sarokba (1-0).

43. perc: Balaskó jobbról 18 m-ről a jobb felső sarokba bombázott (1-1).

52. perc: Preisinger 22 m-es lövése a felső lécről éppen az üresen álló Németh Tamás elé vágódott, aki 10 méterről a hálóba fejelt (2-1).

73. perc: Rósa Henrik 18 m-es lövése a jobb kapufa tövéről vágódott ki.

89. perc: Halmosi passzolt Preisingerhez, aki Nikolov mellett balról, 16 m-ről óriási gólt lőtt a bal felső sarokba (3-1).