A sáros, mély talajú pályán küzdelmes mérkőzést vívott a két csapat. A Haladás ugyan többet támadott, de a döntetlen igazságos.

Borsodi Liga, 30. forduló:
Haladás - Vasas 2-2 (2-2)
Szombathely, 5000 néző, V: Kiss B.
Haladás: Takács - Kaj, Horváth T., Szekér, Leandro (Tóth P., 58.) - Czeglédi, Némethy, Halmosi (Németh T., 58.) - Nagy L., Filipovic (Japa, 72.), Alex
Vasas: Nota - Schindler, Juhár, Hrutka, Makra - Simek, Zabos (Bükszegi, 77.), Polonkai (M,bemba, 75.), Tóth N. - Gyánó (Szabados, 86.), Váczi
gól: Alex (23.), Filipovic (31.), illetve Gyánó (7.), Váczi (29.)
sárga lap: Némethy (71.), Tóth P. (74.), illetve Simek (18.), Makra (69.)

7. perc: Gyánó egy csellel becsapta Horváth Tibort az öt és feles bal sarkánál, majd a kivetődő Takács mellett a jobb sarokba lőtt (0-1).

23. perc: Czeglédi csinált egy cselt a bal oldalon, középre gurított, Alex pedig egy igazítás után a kapu közepébe lőtt (1-1).

29. perc: Tóth N. kapott labdát a bal szélen, középre adott, Váczi pedig 18 méterről, senkitől sem zavartatva a bal felső sarokba bombázott (1-2).

31. perc: Leandro ívelt be szabadrúgást a jobb oldalon, Nota ütközött Hrutkával, a labda Filipovic elé került, aki 5 méterről az üresen maradt kapuba gurított (2-2).

84. perc: Alex lépett ki a védők közül, de hosszan szöktette magát és a kapujából kifutó Nota lábbal tisztázott.