Alacsony színvonalú mérkőzésen a több gólhelyzetet kidolgozó Vasas egy szép egyéni megmozdulásnak köszönhetően győzött.

Borsodi Liga, 32. forduló:
Vasas - Debrecen 1-0 (0-0)
Illovszky-stadion, 1000 néző
vezette: Megyebíró
Vasas: Nota - Schindler, Juhár, Hrutka, Tóth A. - Bükszegi, Zabos, Polonkai, Tóth N. (Aranyos, 83.) - Gyánó (Szabados, 46.), Váczi (Zrlic, 76.)
Debrecen: Bíró - Bernáth (Aleksic, 69.), Kuttor, Plókai, Szekeres - Kiss, Vadicska (Nenadic, 75.), Böőr, Sketiani - Kerekes, Majoros (Tiber, 60.)
gól: Váczi (73.)
sárga lap: Zabos (66.), illetve Sketiani (44.)

17. perc: Vadicska 17 méteres lövését védte szögletre Nota.

19. perc: Hrutka 22 méteres szabadrúgása után a labda a bal kapufáról vágódott ki.

48. perc: Majoros hatalmas helyzetben, 14 méterről Nota kezébe emelt.

68. perc: Szabados egyedül vezette kapura a labdát, de 10 méterről a jobb alsó sarok mellé lőtt.

73. perc: Váczi kapott labdát a 16-os előterében, két csellel tisztára játszotta magát, és 15 méterről a kapu közepébe lőtt (1-0).