A Ferencváros megérdemelten verte 4-0-ra a Siófokot, mivel - elsősorban a második félidőben - minden csapatrészben felülmúlta ellenfelét. A találkozót a  Stuttgart pályaedzője is megtekintette, a német szakember elismeréssel szólt csapata UEFA-kupa ellenfeléről.

Borsodi Liga, 12. forduló:
Ferencváros - Siófok 4-0 (1-0)
Üllői út, 5500 néző
vezette: Szarka
FTC: Szűcs - Bognár (Balog, 72.), Vukmir, Dragóner, Gyepes - Lipcsei, Kapic, Szkukalek - Gera, Tököli, Leandro (Szili, 69.)
Siófok: Csernyánszki - Pantic, Kuttor, Grósz (Sipeki, 46.), Koller - Erős (Soós, 74.), Juhász, Gaál - Schultz, Filipovic (Usvat, 46.), Fülöp
gól: Lipcsei (25., 76.), Szili (86., 89.)
sárga lap: Lipcsei (48.), illetve Pantic (71.), Erős (71.)

10. perc: Gaál ugratta ki Filipovicot, aki óriási helyzetben végül nem tudta elpasszolni a labdát a kapujából jó ütemben kimozduló Szűcs mellett.

17. perc: Kapic 25 méteres bombája fél méterrel kerülte el a jobb alsó sarkot.

25. perc: Lipcsei 18 méterről lövésre szánta el magát, a kapu felé tartó labda irányt változtatott egy védőn, s védhetetlenül a bal alsó sarokba vágódott (1-0).

A Borsodi Liga állása és mesterlövészei/sport/magyarfoci/20021018aborsodi.htmlEredmények, menetrend/sport/magyarfoci/20020719aborsodi.html

76. perc: Gera cselezgetett a bal oldalon, majd az alapvonal közeléből középre ívelt. A beadást Lipcsei 8 méterről félmagasan a kapu jobb oldalába fejelte (2-0).

86. perc: Szili 18 méteres lövése a jobb kapufáról a bal alsó sarokba vágódott (3-0).

89. perc: Gera gurította vissza a labdát Szilinek, aki a jobb alsó sarokba helyezett (4-0).