A hazai 1-1 után a ciprusi visszavágón 2-2-es döntetlent játszott a Győri ETO FC, így idegenben szerzett több góllal bejutott a labdarúgó UEFA Intertotó-kupa 2. fordulójába, ahol a spanyol bajnokságban 16. Racing Santander lesz az ellenfele.

1. forduló, visszavágó:
Ethnikosz Ahnasz (ciprusi) - Győri ETO FC 2-2 (2-1)
Larnaca, 100 néző
gól: Kiriakosz (5., 10.), illetve Varga Z. (45.), Oross (57.)

Aposztolu Kiriakosz gyorsan megnyugtatta a hazaiakat, fejjel majd lábbal talált Sebők Zsolt kapujába, ezzel úgy tűnt, el is döntötte a továbbjutást. Ezután felébredt a győri együttes, időnként eljutott a ciprusiak kapujához, de sokáig eredménytelenül. A szünet előtti pillanatokban a Ferencvárostól szerződtetett Varga Zoltán szépített Németh Norbert átadása után, s felcsillant a remény.

A második játékrész nyitó negyedórájának végéhez közeledve újra Varga villant, remek cselekkel tört előre, majd Orosshoz passzolt, aki közelről egyenlített, ekkor már az ETO helyzete volt jobb az idegenben szerzett 2 gól miatt. Néhány perccel a lefújás előtt büntetőt hibázott a hazai együttes: Poiadszi a kapu mellé lőtt.

A 2. fordulóban Varga Zoltán csapata Santanderben kezd. A játéknapok: július 5-6. és 12-13.