A Győri ETO FC hazai pályán 0-0-s döntetlent ért el a Tatabánya ellen a Borsodi Liga 20. fordulójának pénteki mérkőzésén, így zsinórban harmadik döntetlenjét játszott a Csank-csapat.

Borsodi Liga, 20. forduló:
Győri ETO FC - Csőszer FC Tatabánya Auto Trader 0-0
Győr, 1200 néző
v.: Solymosi
Győr: Stevanovic - Pusztai, Jäkl, Varga R. - Zsók (Bajzát a szünetben), Regedei, Bank, Vincze O., Hanák - Lajtos (Varga Z. 57.), Priskin
Tatabánya: Poleksic - Kerényi, Vámosi, Filó, Rajnai - Tóth, Balogh, Deme, Hajdú - Márkus (Nagy T. 85.), Da Silva (Ndjodo 50.)
sárga lap: Rajnai (63.), Tóth (76.)

16. perc: A győriek szabadrúgását Vincze Ottó végezte el, és lövése a sorfalon megpattanva hagyta el a játékteret.

25. perc: Poleksic védte Priskin távoli lövését.

33. perc: Da Silva próbálkozott távolról, lövése viszont jócskán elkerülte a hazai kaput.

34. perc: Bank cselezte le magát szépen az alapvonalig, de beadását a tatabányai védők szögletre mentették.

45. perc: Hanák bal oldali beadását, Regedei kevéssel lőtte a kapu mellé.

55. perc: A győriek szabadrúgását Pusztai a kapufára fejelte.

58. perc: Szép hazai akció végén Regedei lőtt az ötös sarkáról, de a tatabányai védőkről az alapvonalon túlra került a labda.

63. perc: Vincze Ottó veszélyeztetett szabadrúgásból, ám lövése a kapu mellé ment.

69. perc: Vincze Ottó lövése pattant Priskin elé, aki a tizenhatoson belülről nagy helyzetben lőtt fölé.

80. perc: Tatabányai szöglet után Kerényi lőtte az ötösről a felső kapufára a labdát.

87. perc: Poleksic védte bravúrral Vincze Ottó szabadrúgását.

Az első félidőben nagyon óvatosan kezdtek a csapatok, és a Tatabánya zárt védekezését nem feladva próbált kontrákat vezetni. A Győr hiába játszott mezőnyfölényben, igazi gólhelyzetet nem tudott kialakítani egészen a félidő végéig, de Regedei nem tudta kihasználni a kínálkozó lehetőséget.

A második játékrészben már nagyobb iramot diktált a Győr, de továbbra sem tudott mit kezdeni a betömörülő vendégekkel, ugyanakkor Márkus az előrevágott labdákkal állandó veszélyt jelentett a győri kapura. Az utolsó húsz percben a tatabányai kaput hatalmas nyomás alá helyezték Vincze Ottóék, de gólt nem sikerült szerezniük, így zsinórban harmadik döntetlenjét érte el Csank János csapata.