A Borsodi Liga 20. fordulójában három helyszínen nem láthattak gólt a nézők, Kaposvárott az FTC tíz emberrel szerzett pontot, Zalaegerszegen nem bírt egymással a ZTE és a Honvéd, Diósgyőrben pedig a Pécs ért el 0-0-s döntetlent. Az MTK a Sopront, a Fehérvár a Pápát győzte le 2-0-ra, a REAC pedig a Vasas ellen mentette ikszre a mérkőzést Polonkai góljával.

Borsodi Liga, 20. forduló
Kaposvári Rákóczi - Ferencváros 0-0
Kaposvár, 5500 néző
v.: Saskőy
Kaposvár: Balajcza - Zahorecz, Petrók, Kovácsevics - Andruskó, Máté, Vasiljevic (Szakály PERC, 68.), Pintér (Kardos, 86.) - Alves, Oláh, Zsolnai
Ferencváros: Kemenes - Balogh, Botis, Tímár, Leandro - Szalai (Bognár, 32.), Lipcsei, Lazic, Laczkó - Jovánczai (Bajevszki, 83.), Tőzsér
sárga lap: Pintér (62.), Zsolnai (66.), Kovácsevics (72.), illetve Tőzsér (24.), Botis (57.)
kiállítva: Lazic (51.)

3. perc: Oláh 20 méterről nyesett kapura, a labda nem sokkal ment fölé.

5. perc: Alves földre került a 16-oson belül, de a hazai játékosok és nézők reklamálása ellenére Saskőy nem adott büntetőt.

16. perc: A Fradi is megélénkült, előbb Jovánczai, majd Laczkó lövését kellet Balajcza kapusnak hárítania.

23. perc: Jovánczai 7 méteres fejesét védte Balajcza.

28. perc: Lipcsei és Szalai keltett riadalmat a kaposvári védelemben, az esetnél Szalait fejbe találta egy láb, a középpályást le is kellett cserélni.

35. perc: Lipcsei átadása után Laczkó a 16-os vonaláról lőtt fölé.

40. perc: Jovánczai 15 méteres lapos lövését fülelte le a hazai portás.

48. perc: Zsolnai emelt kapura, a labda már átszállt Kemenes felett is, de Tímár a gólvonalról mentett.

52. perc: Lazic könyökölt bele Vasiljevicbe, a játékvezető kiállította a zöld-fehér tettest.

73. perc: Fradi-helyzetek futószalagon: először Laczkó fejelt centikkel mellé, aztán Jovánczai sokadik lövését is fogta Balajcza, majd Lipcsei a kapufát találta el.

80. perc: Alves beívelése után Zsolnai fejesét csípte el Kemenes.

85. perc: Zsolnai újabb fejese már bejutott a Ferencváros kapujába, de Saskőy szabálytalanság miatt nem adta meg a találatot.

89. perc: Zsolnai ezúttal lábbal próbálkozott, a lövés alig kerülte el a kaput.