A Vasas Waltner Róbert 90. percben szerzett góljával mentett pontot Tatabányán a labdarúgó Borsodi Liga, 23. fordulójában. Az MTK Pápán, a Fehérvár emberhátrányban otthon a Pécs ellen gyűjtötte be a három pontot, a Győr Kispesten, vérzett el, míg a Kaposvár meglepetésre Zalaegerszegről hozta el a pontokat. A Sopron is nyert 2-1-re a Diósgyőrrel szemben.

Borsodi Liga, 23. forduló:
Csőszer FC Tatabánya Auto Trader - Vasas 2-2 (1-0)
Tatabánya, 3500 néző
v.: Fábián
Tatabánya: Poleksic - Kerényi, Vámosi, Filó, Rajnay - Ngalle, Nallbani (Mile, 65.), Megyesi, Deme (Márkus, 71.), Hajdú - Ndjodo (Dupai, 87.)
Vasas: Németh G. - Balog Zs., Tóth A., Szabó O., Fehér Z. - Kapic, Pintér Z. (Majoros, 55.), Völgyi (Lázok, 33.) - Rósa H., Csordás (Waltner, 66.), Gyánó
gól: Kerényi (36., 77.), illetve Filó (58. - öngól), Waltner (90.)
sárga lap: Nallbani (8.), Kerényi (16.), Ngalle (90.), illetve Pintér Z. (27.), Fehér Z. (44.), Rósa H. (87.)

5. perc: Megyesi 20 méteres szabadrúgása kevéssel kanyarodott a kapu mellé.

12. perc: Balog ívelt középre, Csordás 5 méterről tüzelhetett, de Poleksic bravúrral védett.

21. perc: Ndjodo 18 méterről veszélyeztetett.

26. perc: Balog megint beadott, Csordás - ezúttal messzebbről és kapásból - ismét lőhetett, a bomba azonban fölé ment.

35. perc: Deme szögletből kanyarított be, az előrehúzódó Kerényi fejjel megszerezte a Tatabánya vezető gólját (1-0).

40. perc: Kerényi fejjel ismételhetett volna, de a piros-kékek kapusa ezúttal hárított.

45. perc: Megyesi 25 méteres szabadrúgása alig szállt el a léc felett.

50. perc: Ndjodo lefejelt labdáját Nallbani 12 méterről, ígéretes helyzetben fölé durrantott.

52. perc: Gyánó a kapu torkából fejelt a kapufára.

54. perc: A vendégek edzője szócsatába keveredett a játékvezetői hármassal, Fábián bíró a tribünre száműzte Pintér Attilát.

58. perc: Lázok beadását a menteni próbáló Filó a saját kapujába fejelte (1-1).

67. perc: A frissen beállt Mile 25 méterről tesztelte Némethet.

70. perc: Mile majdnem harmincról kapásból lőtt, a labda kicsivel ment mellé.

77. perc: Kerényi megint jókor érkezett egy beívelésre, és befejelte önmaga és csapata második gólját (2-1).

80. perc: Lázok 30 méteres szabadrúgását Poleksic ütötte ki.

91. perc: Rósa szabadrúgását Majoros csúsztatta tovább, Waltner pedig 6 méterről, szintén fejjel továbbított a kapuba (2-2).