Az MTK a 90. percben szerezte meg a győztes találatot a Győr otthonában a labdarúgó Borsodi Liga, 29. fordulójának keddi záró mérkőzésén. A fővárosi kék-fehérek ezzel mindenképpen a második helyen zárják a bajnokságot, ami azt jelenti, hogy a következő szezonban az UEFA-kupában is pályára léphetnek. A győriek az utolsó fordulóban a Diósgyőr ellen, hazai pályán próbálják meg kiharcolni a bennmaradást.

Borsodi Liga, 29. forduló
Győri ETO FC-MTK Budapest 3-4 (1-1)
Győr, 4200 néző
v.: Solymosi
Győr: Stevanovic - Bank, Kovács Z., Mátyus, Varga R. (Rozsi, a szünetben) - Böőr (Dudás, 67.), Pákolicz, Jäkl, Tokody (Müller, 18.) - Bajzát, Szabó Zs.
MTK: Végh - Balogh B., Lambulic, Rodenbücher (Kriston, 32.), Pollák - Pintér (Lipcsei, a szünetben), Czvitkovics, Pátkai, Kanta J. - Hrepka (Urbán, 63.), Pál
gól: Bajzát (20.), Böőr (46.), Szabó Zs. (75.), illetve Kanta J. (38.), Pátkai (52.), Urbán (76.), Pál (90.)
sárga lap: Jäkl (35.), Mátyus (39.), Böőr (46.)

20. perc: Szabó-Böőr-Bajzát akció végén a csatár 12 m-ről, kapásból a kapu jobb oldalába lőtt (1-0).

27. perc: Pákoliczot buktatta Pintér a tizenhatoson belül, 11-es! Mátyus jobb sarokra tartó lapos lövését Végh kivédte.

38. perc: Kovács Z. eladta a labdát saját 16-osánál, Kanta J. elcsípte azt és 12 m-ről a jobb sarokba lőtt (1-1).

46. perc: Rozsi bal oldali beadása után Böőr 5 m-ről fejelt a kapu közepébe (2-1).

52. perc: Pál futotta le Rozsit, középre adása után Pátkai 13 m-ről a jobb sarokba lőtt (2-2).

75. perc: Müller jobbról ívelt középre, Szabó Zs. pedig 5 m-ről pörgetett a kapu bal oldalába (3-2).

76. perc: Urbán Kovácsot kicselezve 7 m-ről lőtt a kapuba (3-3).

90. perc: Rozsi hibája után Pál a győri térfél közepéről tört kapura, majd 12 m-ről a jobb sarokba lőtt (3-4).

Változatos játékot hozott az első félidő, amelyben a hazaiaknak sokkal több helyzetük volt. Az MTK egyetlen lehetőségét gólra váltotta. A 2. félidő nagy csatát és gólgazdag játékot hozott, amelyben az MTK némi szerencsével szerezte meg a győzelmet.