Társoldalunk:

Az athéni magyar csapat

2004.07.30. 17:18

Összeállításunkban alfabetikus sorrendben, de sportági bontásban is megtalálni honfitárs olimpikonjainkat. Meg róluk egyet s mást - napról napra bemutatjuk őket.

A

Ajkler Zita, atléta
Annus Adrián, atléta
Aubéli Ottó, birkózó

B

Bacskai Zsolt, atléta
Balog Vilmos, ökölvívó
Balogh Gábor, öttusázó
Balzsay Károly, ökölvívó
Barta Nóra, műugró
Batházi István, úszó
Batházi Tamás, úszó
Bátorfi Csilla, asztaliteniszező
Bedák Pál, ökölvívó
Bedák Zsolt, ökölvívó
Beé István, kajak-kenus
Bencsik Gábor, evezős
Benedek Tibor, vízilabdázó
Benkő Zoltán, kajak-kenus
Berzicza Tamás, birkózó
Biros Péter, vízilabdázó
Bíber Zsolt, atléta
Boczkó Gábor, vívó
Bodor Richárd, úszó
Bodrogi László, kerékpáros
Bodrogi Viktor, úszó
Bóta Kinga, kajak-kenus
Bohus Beáta, kézilabdázó
Boros László, atléta
Botfa Péter, atléta
Boulsevicz Beatrix, úszó

C

Czégai Péter, vitorlázó
Czink Melinda, teniszező
Czukor Zoltán, atléta

CS

Császár Gábor, kézilabdázó
Cseh László, úszó
Cserép Csaba, vitorlázó
Csillag Levente, atléta
Csobánki Zsuzsa, úszó
Csonka Zsófia, sportlövő

D

Deák Bárdos Mihály, birkózó
Divós Katalin, atléta
Díaz Ivo, kézilabdázó
Dobos Gábor, atléta
Drávucz Rita, vízilabdázó
Dudás Gyula, atléta

E

Erdős Dorottya, sportlövő

F

Farkas Ágnes, kézilabdázó
Fazekas Mária, asztalitenisző
Fazekas Nándor, kézilabdázó
Fazekas Róbert, atléta
Feri Attila, súlyemelő
Ferling Bernadett, kézilabdázó
Ferjancsik Domonkos, vívó
Fodor Kende, vívó
Fodor Rajmund, vízilabdázó
Füredy Levente, birkózó
Füri Csilla, öttusázó
Füsti Edina, atléta

G

Gádorfalvi Áron, szörföző
Gál Gyula, kézilabdázó
Gál Róbert, tornász
Gáspár Zsolt, úszó
Gercsák Balázs, úszó
Gergely István, vízilabdázó
Görbicz Anita, kézilabdázó
Güttler Károly, úszó

GY

Györe Anett vízilabdázó
Győrbíró Lívia, vitorlázó
Gyurkovics Ferenc, súlyemelő
Gyurta Dániel, úszó

H

Hajdu Balázs, vitorlázó
Hajnal András, műugró
Haller Ákos, evezős
Harsányi Gergő, kézilabdázó
Hatos Gábor, birkózó
Hirling Zsolt, evezős
Hormay Adrien, vívó
Horváth Gábor, kajak-kenus
Horváth Gergely, atléta
Horváth Péter, úszó
Hosszú Katinka, úszó

I

Igaly Diána, sportlövő
Ilyés Ferenc, kézilabdázó
Imre Géza, vívó
Iváncsik Gergő, kézilabdázó

J

Jakabos Zsuzsanna, úszó
Janics Natasa, kajak-kenus
Joó Éva, sportlövő
Joób Márton, kajak-kenus

K

Kammerer Zoltán, kajak-kenus
Kapros Anikó, teniszező
Kálovics Anikó, atléta
Kállai Ákos, öttusázó
Kásás Tamás, vízilabdázó
Káté Gyula, ökölvívó
Kecskés Zoltán, súlyemelő
Kerékjártó Tamás, úszó
Kirsner Erika, kézilabdázó
Kis Gergő, úszó

Kiss Boldizsár, úszó
Kiss Gergely, vízilabdázó
Kisteleki Dóra, vízilabdázó
Kolonics György, kajak-kenus
Kolozár Dávid, úszó
Kormos Villő, műugró
Kovács Antal, cselgáncsozó
Kovács Ágnes, úszó
Kovács Ida, atléta
Kovács Iván, vívó
Kovács Katalin, kajak-kenus
Kovács Zoltán, súlyemelő
Kozmann György, kajak-kenus
Kökény Roland, kajak-kenus
Kővágó Zoltán, atléta
Krutzler Eszter, súlyemelő
Krzyzewsky Beáta, sportlövő
Kulcsár Anita, kézilabdázó
Kulcsár Krisztián, vívó (tartalék)
Kuttor Csaba, triatlonos
Kürti Éva, atléta

L

Laluska Balázs, kézilabdázó
Lendvay Péter, kézilabdázó
Lengyel Balázs, vívó
Leposa Milán, úszó
Likerecz Gyöngyi, súlyemelő
Lovász Zsuzsanna, kézilabdázó


M

Madaras Norbert, vízilabdázó
Majoros István, birkózó
Makány Balázs, úszó
Mandula Petra, teniszező
Margl Tamás, atléta
Máté Gábor, atléta
Mehlmann Ibolya, kézilabdázó
Mezei Richárd, kézilabdázó
Mészáros Gergely, úszó
Mincza Ildikó, vívó
Mocsai Tamás, kézilabdázó
Mohamed Aida, vívó
Molnár Erika, triatlonos
Molnár Krisztina, atléta
Molnár Tamás, vízilabdázó
Mutina Ágnes, úszó

N

Nagy Kyra, teniszező
Nagy László, kézilabdázó
Nagy Orsolya, vívó
Nagy Tímea, vívó
Nemcsik Zsolt, vívó
Németh Roland, atléta

O

Orbán Éva, atléta

P

Papp Krisztina, atléta
Pars Krisztián, atléta
Pauer Géza, atléta
Payr Anna, vitorlázó
Pálinger Katalin, kézilabdázó
Pálinkás Lajos, sportlövő
Pásztor István, kézilabdázó
Pelle Anikó, vízilabdázó
Pérez Carlos, kézilabdázó
Pető Tibor, evezős (hivatalos tartalék)
Pigniczki Krisztina, kézilabdázó
Primász Ágnes, vízilabdázó

R

Radulovics Bojana, kézilabdázó
Rakonczai Bea, atléta
Reményi Diána, úszó
Remsei Mónika, evezős
Risztov Éva, úszó
Ritter Árpád, birkózó
Rudolf Roland, úszó

S

Sidi Péter, sportlövő
Simon Attila, sportlövő
Sirina Irina, kézilabdázó
Siti Eszter, kézilabdázó
Sós Ildikó, vízilabdázó
Steinmetz Ádám, vízilabdázó
Steinmetz Barnabás, vízilabdázó
Stieber Mercédesz, vízilabdázó
Stift Edit, evezős
Staicu Simona, atléta
Storcz Botond, kajak-kenus

SZ

Szabó Nikolett, atléta
Szabó Szilvia, kajakozó
Szarka Krisztina, tornász
Szathmári János, kézilabdázó
Szeglet Zsolt, atléta
Szepesi Nikolett, úszó
Szécsi Zoltán, vízilabdázó
Szremkó Krisztina, vízilabdázó
Szűcs Tamás, úszó

T

Takács Krisztián, úszó
Tancsics László, súlyemelő
Tiba Zsuzsanna, vízilabdázó 
Tóth II Andrea, vízilabdázó

Tóth Hajnalka, vívó (tartalék)
Tóth János, atléta
Tóth Krisztina, asztaliteniszező
Tóth Tímea, kézilabdázó
Tölgyesi Péter, atléta
Tudja Júlia, atléta

U

Ungvári Miklós, cselgáncsozó

V

Vajda Attila, kajak-kenus
Valkay Ágnes, vízilabdázó
Valkay Erzsébet, vízilabdázó

Varga Gabriella, vívó
Varga Judit, atléta
Varga Tamás, evezős
Varga Tamás, vízilabdázó
Varga Viktória, súlyemelő
Vaszi Tünde, atléta
Vári Attila, vízilabdázó
Vereckei Ákos, kajak-kenus
Verrasztó Evelyn, úszó
Vinczeffy Zsolt, kerékpáros 
Virág Lajos, birkózó
Viski Erzsébet, kajak-kenus
Vörös Zsuzsa, öttusázó

W

Weöres Márta, vitorlázás
Wöller Gergő, birkózás

Z

Zantleitner Krisztina, vízilabdázó
Zubor Attila, úszó

ZS

Zsivoczky Attila, atléta

Előző
  • 1
  • 2
Következő