Társoldalunk:

A részletes menetrend

2006.01.20. 13:40
idő sportág versenyszám
     
11.00-13.30 északi összetett normál sánc, egyéni
     
13.00-15.00 sílövészet - Férfiak 20 km
     
13.00-15.00 jégkorong nők, B csoport: Finnország-Németország
     
15.00-15.45 északi összetett 15 km egyéni
     
15.00-16.30 síakrobatika mogul, nők, selejtező
     
15.30-17.30 jégkorong nők, A csoport: Svédország-Oroszország
     
15.30-19.00 gyorskorcsolya férfiak, 5000 m
     
16.00-19.00 szánkó férfiak, egyes (1-2. futam)
     
18.00-20.00 jégkorong nők, B csoport: Egyesült Államok-Svájc
     
18.00-19.00 síugrás normál sánc, egyéni, selejtezők
     
19.00-20.00 síakrobatika mogul, nők, döntő
     
19.00-22.15 műkorcsolya páros rövidprogram
 
20.30-22.30 jégkorong nők, A csoport: Kanada-Olaszország

Éremtábla