Társoldalunk:

A részletes menetrend

2006.01.20. 13:40
idő sportág versenyszám
 
9.00-12.00 curling férfiak, 4. forduló
A csoport: Finnország - Új-Zéland 
C csoport: Svédország-Norvégia
D csoport: Kanada-Németország
 
10.30-12.00 északi összetett nagysánc
 
11.30-13.30 jégkorong férfiak, B csoport: Kazahsztán-Svédország
 
12.00-13.30 alpesi sí nők, lesiklás
 
13.00-15.00 jégkorong férfiak, A csoport: Olaszország-Kanada
 
14.00-17.00 curling nők, 4. forduló
A csoport: Svédország - Nagy-Britannia
B csoport: Olaszország-Oroszország
C csoport: Japán-Norvégia
D csoport: Dánia-Egyesült Államok
 
14.00-16.00 síakrobatika mogul, férfiak, selejtező
 
15.00-16.00 északi összetett 4x5 váltó
 
15.30-17.30 jégkorong férfiak, A csoport: Svájc-Finnország
 
16.00-18.00 szánkó férfiak, páros
 
17.00-18.30 gyorskorcsolya férfiak, nők csapatverseny, selejtező
 
17.00-19.00 jégkorong férfiak, A csoport: Németország-Csehország
 
17.30-18.30 síakrobatika mogul, férfiak, döntő
 
19.00-22.00 curling férfiak, 5. forduló
A csoport: Egyesült Államok-Olaszország
B csoport: Nagy-Britannia-Norvégia
C csoport: Kanada-Svájc
D csoport: Németország-Finnország
 
19.30-22.00 rövidpályás gyorskorcsolya 500 m női döntő,
1000 m és 5000 m váltó férfi sel.
 
20.00-22.00 jégkorong férfiak, B csoport: Oroszország-Szlovákia
 
21.00-23.00 jégkorong férfiak, B csoport: Lettország-Egyesült Államok

Éremtábla