Társoldalunk:

A részletes menetrend

2006.01.20. 13:40
idő sportág versenyszám
 
9.00-12.00 curling nők, 5. forduló
A csoport: Kanada-Svájc
B csoport: Japán-Dánia
C csoport: Oroszország-Nagy-Britannia
D csoport: Svédország-Olaszország
 
10.00-11.30 északi sí nők, 10 km, klasszikus
 
10.00-12.00 snowboard férfiak, snowboard cross, selejtező
 
12.00-13.30 sílövészet nők, 7,5 km, Sprint
 
12.00-14.00 jégkorong férfiak, A csoport: Finnország-Olaszország
 
13.00-15.00 jégkorong férfiak, A csoport: Csehország-Svájc
 
14.00-15.00 snowboard férfiak, snowboard, cross, döntő
 
14.00-17.00 curling férfiak, 6. forduló
A csoport: Nagy-Britannia - Németország
B csoport: Svájc - Új-Zéland
C csoport: Egyesült Államok-Svédország
D csoport: Norvégia-Kanada
 
16.00-18.00 jégkorong férfiak, B csoport: Svédország-Oroszország
 
17.00-19.00 jégkorong férfiak, B csoport: Szlovákia-Lettország
 
17.00-18.30 gyorskorcsolya férfiak, nők csapatverseny, döntő
 
17.30-20.30 szkeleton nők, egyes
 
19.00-22.00 curling nők, 6. forduló
B csoport: Svédország-Egyesült Államok
C csoport: Dánia-Svájc
D csoport: Kanada-Norvégia
 
19.00-23.30 műkorcsolya férfiak, szabadkorcsolyázás
 
20.00-22.00 jégkorong férfiak, A csoport: Kanada-Németország
 
21.00-23.00 jégkorong férfiak, B csoport: Egyesült Államok-Kazahsztán

Éremtábla