Társoldalunk:

A részletes menetrend

2006.01.20. 13:40
idő sportág versenyszám
09.00-12.00 curling férfiak, 7. forduló
  B csoport: Svédország-Egyesült Államok
  C csoport: Dánia-Svájc
  D csoport: Kanada-Norvégia
 
10.00-12.00 északi sízés férfiak, 15 km klasszikus
 
10.00-12.00 snowboard nők, Snowboard Cross-selejtező
 
12.00-14.30 alpesi sízés nők, kombináció lesiklás
 
13.00-15.00 jégkorong nők, 5-8. helyért
 
14.00-15.00 snowboard nők, Snowboard Cross-döntő
 
14.00-17.00 curling nők, 7. forduló
  A csoport: Egyesült Államok-Oroszország
  B csoport: Norvégia-Olaszország
  C csoport: Nagy-Britannia-Kanada
  D csoport: Svájc-Svédország
 
17.00-18.00 alpesi sízés nők, kombináció szlalom 1. futam
 
17.00-19.00 jégkorong nők, elődöntő
 
17.30-20.30 szkeleton férfiak, egyes
 
18.00-19.00 síugrás nagysánc egyéni selejtező
 
18.30-20.30 jégkorong nők, 5-8. helyért
 
19.00-22.00 curling férfiak, 8. forduló
  A csoport: Svédország-Nagy-Britannia
  B csoport: Egyesült Államok-Svájc
  C csoport: Finnország-Kanada
  D csoport: Új-Zéland-Olaszország
19.00-22.00 műkorcsolya jégtánc, kötelező tánc
 
19.30-20.30 alpesi sízés nők kombináció, szlalom 2.futam
 
21.00-23.00 jégkorong nők, elődöntő

Éremtábla