Társoldalunk:

A részletes menetrend

2006.01.20. 13:40
idő sportág versenyszám
 
09.00-12.00 curling nők, 8. forduló
A csoport: Nagy-Britannia-Olaszország
B csoport: Oroszország-Svájc
C csoport: Svédország-Dánia
D csoport: Japán-Kanada
 
09.45-11.00 északi sízés nők 4x5 km váltó
 
11.00-12.30 alpesi sízés férfiak SuperG
 
12.00-14.00 jégkorong férfiak, B csoport: Kazahsztán-Oroszország
 
12.30-13.30 sílövészet nők 10 km üldözéses
 
13.00-15.00 jégkorong férfiak, A csoport: Olaszország-Németország
 
14.00-17.00 curling férfiak, 9. forduló
A csoport: Németország-Egyesült Államok
B csoport: Kanada-Olaszország
C csoport: Svájc - Nagy-Britannia
D csoport: Finnország-Norvégia
 
14.30-15.00 sílövészet férfiak 12,5 km üldözéses
 
15.30-17.30 jégkorong férfiak, A csoport: Kanada-Svájc
 
17.00-19.00 jégkorong férfiak, B csoport: Svédország-Lettország
 
17.00-19.00 gyorskorcsolya férfiak 1000 m
 
17.30-21.15 bob kettes bob (1-2. futam)
 
18.00-19.45 síugrás nagysánc egyéni döntő
 
19.00-22.00 curling nők, 9. forduló
A csoport: Japán-Svédország
B csoport: Nagy-Britannia - Norvégia
C csoport: Olaszország - Egyesült Államok
 
19.30-22.10 rövidpályás gyorskorcsolya 1500 m női,1000 m férfi döntő
 
20.00-22.00 jégkorong férfiak, B csoport: Szlovákia-Egyesült Államok
 
21.00-23.00 jégkorong férfiak, A csoport: Csehország-Finnország

Éremtábla