Társoldalunk:

A XIX. téli olimpia részletes programja 2.

Február 18. hétfő (5)

23.00-2.45

bob, férfi kettes 3-4. futam

0.00-2.30

jégkorong, férfi középdöntő, C csoport: Svédország-Csehország

1.15-3.15

gyorskorcsolya, női 1000 m

1.30-5.00

műkorcsolya, jégtánc original

3.00-5.30

jégkorong, férfi középdöntő, C csoport: Kanada-B csoport továbbjutója

3.00-6.00

curling, férfi selejtező: Franciaország-Nagy-Britannia, Egyesült Államok-Finnország

5.00-7.30

jégkorong, nők az 5-8. helyért: B csoport 3.-A csoport 4.

16.30-19.30

síugrás csapat, 120 m-es SÁNC

17.00-20.00

curling, női selejtező: Nagy-Britannia-Németország, Norvégia-Egyesült Államok, Svájc-Kanada

19.00-21.30

jégkorong, férfi középdöntő, D csoport: A csoport továbbjutója-Egyesült Államok

19.30-21.30

sílövészet, női 4x7,5 km váltó

20.00-21.00

síakrobatika, női ugrás döntő

21.30-24.00

jégkorong, férfi középdöntő, D csoport: Oroszország-Finnország

22.00-1.00

curling, férfi selejtező: Dánia-Kanada, Németország-Svájc, Nagy-Britannia-Egyesült Államok, Svédország-Norvégia

Február 19., kedd (5)

0.00-2.30

jégkorong, férfi középdöntő, C csoport: Csehország-Kanada

1.15-5.15

műkorcsolya, jégtánc kűr

3.00-5.30

jégkorong, férfi középdöntő, C csoport: B csoport továbbjutója-Svédország

3.00-6.00

curling, női selejtező: Svédország-Oroszország, Németország-Svájc, Dánia-Japán

17.00-22.30

sífutás, női sprint 1.5 km, szabadstílus (17.00), férfi sprint 1,5 km, szabadstílus (20.30)

19.00-21.30

jégkorong, női elődöntő: A csoport 1.-B csoport 2.

20.00-21.00

síakrobatika, férfi ugrás döntő

21.00-23.30

gyorskorcsolya, férfi 1500 m

22.00-0.30

jégkorong, nők a 7. helyért

Február 20., szerda (6)

0.30-2.30

bob, női kettes

0.30-3.00

jégkorong, női elődöntő: B csoport 1.-A csoport 2.

1.15-5.30

műkorcsolya, női rövid program

3.00-5.30

jégkorong, nők az 5. helyért

17.00-20.00

szkeleton, férfiak és nők

17.00-20.00

curling, női elődöntők

18.00-22.00

alpesi sí, női műlesiklás (18.00 és 21.00)

19.00-21.00

sílövészet, férfi 4x7,5 km váltó

19.00-21.30

jégkorong, férfi negyeddöntő: C csoport 1.-D csoport 1.

21.00-23.00

gyorskorcsolya, női 1500 m

21.30-24.00

jégkorong, férfi negyeddöntő: D csoport 2.-C csoport 3.

22.00-1.00

curling, férfi elődöntők

Február 21., csütörtök (4)

0.00-2.30

jégkorong, férfi negyeddöntő: C csoport 2.-D csoport 3.

2.00-5.00

rövidpályás gyorskorcsolya, férfi 1500 m, női 3000 m váltó, női 1000 m selejtezők

4.15-6.45

jégkorong, férfi negyeddöntő: D csoport 1.-C csoport 4.

17.00-20.00

curling, nők a 3. helyért

18.00-22.30

alpesi sí, férfi óriás-műlesiklás (18.00 és 21.00)

18.30-20.30

északi összetett sprint, ugrás 120 m-es sánc

20.00-22.30

jégkorong, nők a 3. helyért

20.30-21.45

sífutás, nők 4x5 km váltó

Február 22., péntek (7)

22.00-1.00

curling, női döntő

1.00-3.30

jégkorong, női döntő

1.45-6.00

műkorcsolya, női kűr

17.00-20.00

curling, férfiak a 3. helyért

18.00-19.30

északi összetett sprint, sífutás 7,5 km

18.00-22.15

alpesi sí, női óriás-műlesiklás (18.00 és 21.00)

20.00-22.30

jégkorong, férfi elődöntő

20.00-23.15

gyorskorcsolya, férfi 10 000 m

22.30-1.30

curling, férfi döntő

Február 23., szombat (3)

23.30-2.45

bob, férfi négyes 1-2. futam

0.15-2.45

jégkorong, férfi elődöntő

2.45-5.15

műkorcsolya, női és férfi gála

17.30-21.00

sífutás, férfi 50 km klasszikus stílus

18.00-22.00

alpesi sí, férfi műlesiklás (18.00 és 21.00)

20.15-22.45

jégkorong, férfiak a 3. helyért

21.00-22.45

gyorskorcsolya, női 5000 m

Február 24., vasárnap (6)

23.30-2.45

bob, férfi négyes 3-4. futam

2.00-5.00

rövidpályás gyorskorcsolya, férfi 500 m, női 1000 m, férfi 5000 m váltó

17.30-20.00

sífutás, női 30 km klasszikus stílus

21.00-23.30

jégkorong, férfi döntő

Február 25., hétfő

2.00-5.00

záróünnepség