Cseh László elköszönt, Milák újra döntős, győztek a magyar női pólósok - képek

Forrás: MTI/AP/Ri Dzsin Man
1/20
Pétervári-Molnár Bendegúz a B döntőben a negyedik, összesítésben a 10. helyen zárt az egypárevezősök versenyébenForrás: MTI/AP/Ri Dzsin Man
Forrás: MTI/Kovács Tamás
2/20
Milák Kristóf futamgyőztesként, új olimpiai rekorddal, 50.31-es idővel jutott a férfi 100 méter pillangó döntőjébeForrás: MTI/Kovács Tamás
3/20
Szabó Szebasztiánnak nem sikerült a döntőbe jutás a férfi 100 méter pillangón, 51.89-es ideje a hetedik helyre volt elégForrás: MTI/Kovács Tamás
Forrás: MTI/Czeglédi Zsolt
4/20
Bartha-Kéri Bianka szépen helytállt egy erős előfutamban a 800 méteres síkfutáson, azonban 2:02.82-es idejével nem jutott továbbForrás: MTI/Czeglédi Zsolt
5/20
Új egyéni rekorddal, 1:56.15-ös idővel olimpiai ötödik helyezett lett Telegdy Ádám férfi 200 méter hátonForrás: MTI/Kovács Tamás
Forrás: AFP/Francois-Xavier Marit
6/20
A női 100 méter gyorsúszást 51.96-os idővel, új olimpiai rekorddal az ausztrál Emma McKeon nyerteForrás: AFP/Francois-Xavier Marit
Forrás: Anadolu Agency via AFP/2021 Anadolu Agency/Mustafa Yalcin
7/20
Ilyen, amikor egy sportoló megtudja, hogy nemcsak olimpiai bajnok lett, de új világrekordot is úszott: Tatjana Schoenmaker 2:18.95-ös idővel nyerte meg a női 200 méteres mellúszástForrás: Anadolu Agency via AFP/2021 Anadolu Agency/Mustafa Yalcin
8/20
Cseh László elköszönt. A férfi 200 méter vegyesúszás döntőjében 7. helyen zárt. A mostani játékok egyik magyar zászlóvivője ötödik olimpiáján szerepelt, tizedik egyéni döntőjét úszta, pályafutása alatt egyebek mellett két világbajnoki címet és hat olimpiai érmet szerzettForrás: MTI/Kovács Tamás
9/20
Burián Katalin 200 háton összesítésben a 10. pozícióban zárt, így nem jutott be a finálébaForrás: MTI/Kovács Tamás
10/20
Koroknai Máté a 400 gát első futamában egyéni csúcsától mindössze egy tizeddel elmaradva, 49.80 mp alatt ért célba. 26. helyen végzett a magyar atlétaForrás: MTI/Czeglédi Zsolt
Forrás: AFP/Luis Acosta
11/20
Férfi kajak szlalomban született meg a csehek második aranya Tokióban, Jirij Prskavec jóvoltábólForrás: AFP/Luis Acosta
Forrás: AFP/Adek Berry
12/20
Hihetetlen izgalmak után szétlövésben lett olimpiai bajnok a dél-koreai An San, aki az orosz Elena Osipovát győzte le. An San ezzel történelmet írt, ez már a harmadik aranyérme íjászatban a tokiói olimpiánForrás: AFP/Adek Berry
Forrás: AFP/Alexander Nemenov
13/20
Két kínai páros játszotta a pénteki finálét a tollaslabdázó vegyes párosok versenyében. A másodikként rangsorolt Vang Ji-liu, Huang Tung-ping duó három szoros szettben, egy óra kilenc perc alatt kerekedett a 2019-es világbajnok, első helyen kiemelt Cseng Sze-vej, Huang Ja-csiong kettős föléForrás: AFP/Alexander Nemenov
Forrás: MTI/Illyés Tibor
14/20
A női vízilabda-válogatott harmadik csoportmeccsén Japánnal játszottForrás: MTI/Illyés Tibor
15/20
17-13-ra legyőzte a házigazdákat a magyar csapat, ezzel csoportjában a második helyen áll három forduló utánForrás: MTI/Illyés Tibor
16/20
Márton Anita számára véget ért az olimpia, a súlylökőnő a 21. helyen végzett TokióbanForrás: MTI/Czeglédi Zsolt
17/20
Gyurta Gergely és Kalmár Ákos sem jutott be a férfi 1500 méteres gyorsúszás döntőjébe. Gyurta Gergely a 15. helyen végzettForrás: AFP/Francois-Xavier Marit
Forrás: AFP/Oli Scarff
18/20
Kalmár Ákos a 22. helyen zárt a leghosszabb medencés számbanForrás: AFP/Oli Scarff
Forrás: MTI/EPA/Valdrin Xhemaj
19/20
27.43.22-es idővel nyert Barega Selemon, mögötte pedig két ugandai atléta ért a célba a férfi 10 ezer méteres síkfutásonForrás: MTI/EPA/Valdrin Xhemaj
Forrás: AFP/Attila Kisbenedek
20/20
A férfi 4x100 méteres vegyesváltó előfutamában Bohus Richárd, Takács Tamás, Kós Hubert, Holoda Péter összetételű négyes képviselte a magyar színeket a tokiói olimpián. A magyar váltó a nyolcadik helyen végzett, így nem jutott tovább a döntőbeForrás: AFP/Attila Kisbenedek