Képeken Cseh László csodálatos pályafutását lezáró olimpiai döntő

Forrás: MTI/Kovács Tamás
1/11
Cseh László rajtol a férfi 200 méteres vegyesúszás előfutamában a Tokiói Vizes Központban 2021. július 28-ánForrás: MTI/Kovács Tamás
2/11
Cseh László a férfi 200 méteres vegyesúszás előfutamábanForrás: MTI/Kovács Tamás
Forrás: AFP/Attila Kisbenedek
3/11
Cseh második lett az előfutamában, így bejutott az elődöntőbeForrás: AFP/Attila Kisbenedek
4/11
Cseh László a férfi 200 méteres vegyesúszás előfutama után. Minden oka megvolt az örömreForrás: MTI/Kovács Tamás
5/11
Cseh László a férfi 200 méteres vegyesúszás elődöntőjében a Tokiói Vizes Központban 2021. július 29-énForrás: MTI/Kovács Tamás
6/11
Az utolsó versenyén szereplő 35 éves Cseh - aki ebben a számban Pekingben ezüst-, Londonban bronzérmes volt - 1:57.64 perccel csapott a célba, ami elég volt a döntőbe jutáshozForrás: MTI/Kovács Tamás
7/11
Cseh László a férfi 200 méteres vegyesúszás elődöntője után. Kiemelkedő karrierjét, többek között két világbajnoki cím és hat ötkarikás érem fémjelezForrás: MTI/Kovács Tamás
8/11
A későbbi hetedik Cseh László (hátul) a férfi 200 méteres vegyesúszás döntőjébenForrás: MTI/Kovács Tamás
9/11
A férfi 200 méter vegyes döntőjében Cseh László a pillangó után a 2. helyen fordult, majd a hátúszás után féltávnál még mindig a második volt. A mellúszás után 7. helyen fordult, végül a 1:57.68-s idővel a hetedik lettForrás: MTI/Kovács Tamás