A felemás magyar vasárnap legjobb képei a tokiói olimpiáról

Forrás: MTI/AP/Morry Gash
1/13
Nguyen Anasztázia nyolc centiméterrel lemaradt a női távolugrás döntőjéről a tokiói olimpiánForrás: MTI/AP/Morry Gash
Forrás: MTI/AP/Bernat Armangue
2/13
Berecz Zsombor a tokiói nyári olimpia vitorlásversenyének férfi Finndingi hajóosztályában az Enosima JachtkikötőbenForrás: MTI/AP/Bernat Armangue
Forrás: AFP/Adek Berry
3/13
Az asztaliteniszező Madarász Dóra a japánok elleni nyolcaddöntőbenForrás: AFP/Adek Berry
Forrás: MTI/Illyés Tibor
4/13
Gurisatti Gréta (b) és a kínai Csang Csing az olimpia női vízilabdatornájának negyedik fordulójában játszott mérkőzésénForrás: MTI/Illyés Tibor
Forrás: AFP/Giuseppe Cacace
5/13
Tóth Lili Anna egyéni csúcsot ért el - csaknem tíz másodpercet faragott eddigi legjobbjából -, a harmadik futam hetedik helyén ért célbaForrás: AFP/Giuseppe Cacace
Forrás: MTI/Czeglédi Zsolt
6/13
Kácser Zita a második futamban 10:43.99 perccel az utolsó helyen ért célba és összesítésben sem tudott megelőzni senkit, így a 41. helyen zárta a játékokatForrás: MTI/Czeglédi Zsolt
7/13
Gyurátz Réka a női kalapácsvetés selejtezőjéből nem jutott továbbForrás: MTI/Czeglédi Zsolt
8/13
Parkes Rebecca (b) és a kínai Csang Csing a tokiói nyári olimpia női vízilabdatornájának negyedik fordulójában játszott Magyarország-Kína mérkőzésenForrás: MTI/Illyés Tibor
9/13
Fazekas Mária és Pergel Szandra a japánok elleni nyolcaddöntőbenForrás: AFP/Adek Berry
Forrás: MTI/Mti Fotószerkesztőség/Czeglédi Zsolt
10/13
Kozák Luca a női 110 méteres gátfutás elődöntőjében. A magyar futó az elődöntőben nem ért célba, így nem jutott be a finálébaForrás: MTI/Mti Fotószerkesztőség/Czeglédi Zsolt
11/13
Kozák Luca (b) segíti talpra a hozzá hasonlóan bukó jamaicai Yanique Thompsont a női 110 méteres gátfutás elődöntőjébenForrás: MTI/Czeglédi Zsolt
12/13
Forrás: MTI/Kovács Tamás
13/13
Berecz Zsombor a vitorlázók finndingi versenyének 9. és 10. futamában is 4. helyen végzett, és a második helyről várhatja a keddi éremfutamotForrás: MTI/Kovács Tamás