Így játszott döntetlent a magyar férfi pólóválogatott az olaszok ellen - képek

Forrás: MTI/Illyés Tibor
1/15
Märcz Tamás szövetségi kapitány (j) az olimpia férfi vízilabdatornájának ötödik fordulójában játszott Magyarország - Olaszország mérkőzés előtt a tokiói Tacumi Vízilabdaközpontban 2021. augusztus 2-ánForrás: MTI/Illyés Tibor
2/15
Zalánki Gergő lő kapura. A férfi vízilabdázóink a csoportelsőségért harcoltak az olaszok ellenForrás: MTI/Illyés Tibor
3/15
Nagy Viktor védése. A magyar válogatott az első fordulóban 10-9-re alulmaradt Görögország legjobbjaival szemben, ezt követően 16-11-re győzött a házigazda japán együttes ellen, a dél-afrikaiakat nagyon magabiztosan verte 23-1-re, majd 11-8-ra legyőzte az Egyesült Államok csapatátForrás: MTI/Illyés Tibor
4/15
Varga Dénes öröme egy gól utánForrás: MTI/Illyés Tibor
5/15
Az olasz Vincenzo Dolce (b) és Erdélyi Balázs (j) küzdelmeForrás: MTI/Illyés Tibor
Forrás: MTI/llyés Tibor
6/15
Az olasz Stefano Luongo (b) és Zalánki Gergő. Az első negyed 2-1-es magyar vezetéssel zárultForrás: MTI/llyés Tibor
7/15
Manhercz Krisztián (b) tűnik el az olasz Michael Alexandre Bodegas (j) mellettForrás: MTI/Illyés Tibor
8/15
Zalánki Gergő (b) mellett az olasz Matteo Aicardi (j) örül egy gólnak. A második negyed szintén 2-1-es magyar eredménnyel zárult, így a mérkőzés felénél 4-2-re vezetett MagyarországForrás: MTI/Illyés Tibor
Forrás: Getty Images/Dan Mullan
9/15
Erdélyi Balázs (elől) és Matteo Aicardi küzd a labdáértForrás: Getty Images/Dan Mullan
10/15
Manhercz Krisztián (b) örülForrás: MTI/Illyés Tibor
11/15
Zalánki Gergő (b) lő kapuraForrás: Getty Images/Dan Mullan
12/15
Az olasz Stefano Luongo (b), valamint Angyal Dániel (k) és Manhercz Krisztián (j) egy gól utánForrás: MTI/Illyés Tibor
13/15
Hárai Balázs (b) és az olasz Vincenzo Renzuto Iodice (j). A harmadik negyed 5-3-s magyar előnnyel ért végetForrás: MTI/Illyés Tibor
14/15
Manhercz Krisztián próbálkozik lövéssel. Az utolsó percben kiegyenlített az olasz válogatott, így a végeredmény 5-5 lettForrás: MTI/Illyés Tibor
15/15
Varga Dénes (b) és Nicholas Presciutti küzd. A döntetlennel eldőlt, hogy harmadikként jutott tovább csoportjából a magyar válogatottForrás: MTI/Illyés Tibor