Olasz Anna elképesztő hajrája, a magyar kajak-kenusok sikeres futamai - galéria

1/14
Olasz Anna fantasztikus úszással 4. lett hosszútávúszásbanForrás: MTI/Czeglédi Zsolt
Forrás: MTI/AP/David J. Phillip
2/14
Magyar csúcstartó gerelyhajítónk, Ravasz-Tóth Norbert harmadik kísérletre érvénytelent dobott, így a 12. helyen zárt az első csoportbanForrás: MTI/AP/David J. Phillip
Forrás: AFP/Antonin Thuillier
3/14
Az idei fedett pályás Európa-bajnokságon bronzérmes, a rangos Götzis-i versenyt megnyerő Krizsán Xénia (balról a második) megkezdte szereplését hétpróbában. Az MTK kiválósága 100 gáton az utolsó futamban kapott helyet, ahol 13.58-as idővel ért célba, amivel az első szám után a 16. helyen áll a 24 fős mezőnybenForrás: AFP/Antonin Thuillier
Forrás: AFP/Luis Acosta
4/14
A férfi kajak egyes 200 méter második előfutamában Tótka Sándor szállt vízre. A magyar kajakos az 1. helyen ért célba 35.07-s részidővel és bejutott az elődöntőbeForrás: AFP/Luis Acosta
Forrás: AFP/Ben Stansall
5/14
A hétpróbázó Krizsán Xénia a 100 m gát után magasugrásban sem szerepelt jólForrás: AFP/Ben Stansall
Forrás: AFP/Ina Fassbender
6/14
Anita Wlodarczyk lett az első női atléta, aki ugyanazt a versenyszámot harmadszor is meg tudta nyerni. A lengyel kalapácsvető keddi győzelméért szerdán az aranyérmet is megkaptaForrás: AFP/Ina Fassbender
Forrás: NurPhoto via AFP/Ulrik Pedersen/NurPhoto/Ulrik Pedersen
7/14
A 800 méteres síkfutás dobogójának legfelső fokára a mindössze 19 éves, amerikai Athing Mu állhatott felForrás: NurPhoto via AFP/Ulrik Pedersen/NurPhoto/Ulrik Pedersen
8/14
Szűcs Valdó a 110 gát elődöntőjében összesítésben csupán nyolc századmásodperccel maradt le a döntőrőlForrás: MTI/Czeglédi Zsolt
Forrás: AFP/Philip Fong
9/14
Takács Kincső a női kenu egyes 200 méter ötödik előfutamában volt érdekelt. A magyar versenyző nem jól kapta el a rajtot, de óriási hajrával bejött a második helyre 47.977-s részidővel, így ő is ott van az elődöntőbenForrás: AFP/Philip Fong
Forrás: MTI/Kovács Tamás
10/14
Csizmadia Kolos egy századmásodperccel ugyan, de megnyerte a futamát kajak egyes 200 méteren, ezzel bejutott az elődöntőbeForrás: MTI/Kovács Tamás
Forrás: AFP/Fabrice Coffrini
11/14
Az orosz csapat 32-26-ra legyőzte Montenegrót a női kézilabdatorna negyeddöntőjében. A mérkőzés legeredményesebb játékosa a 10 gólos Jovanka Radicevic volt, aki ezzel már 46 találatnál jár az olimpián, így megerősítette első helyét a góllövőlistánForrás: AFP/Fabrice Coffrini
Forrás: AFP/Jewel Samad
12/14
Sydney McLaughlin fantasztikus világcsúcsot futott 400 gáton! A 21 éves világsztár saját rekordját javította meg több mint fél másodperccel, és nyerte meg az aranyérmet 51.46-os idővelForrás: AFP/Jewel Samad
13/14
A női kajak egyes 500 méter negyedik előfutamában az ötszörös olimpiai bajnok Kozák Danuta szállt vízre. A magyar kajakos 52.09-s idővel első helyen állt féltávnál, majd végül 1:48.730-s részidővel megnyerte a futamot és bejutott az elődöntőbeForrás: MTI/Kovács Tamás