1/12
A magyar női vízilabda-válogatott 8-6-ra kikapott Spanyolországtól a tokiói olimpia elődöntőjében.Forrás: MTI/Illyés Tibor
Forrás: AFP/Angela Weiss
2/12
Magyari Aldának rengeteg védést kellett bemutatnia. Az első negyedet követően 2-0-s hátrányban volt a magyar válogatottForrás: AFP/Angela Weiss
Forrás: Getty Images/Buda Mendes
3/12
Rybanska Natasa próbálkozik lövéssel. A délelőtt folyamán a másik elődöntőt már megrendezték a női vízilabdatornán: Az amerikai válogatott 15-11-re legyőzte az orosz csapatotForrás: Getty Images/Buda Mendes
4/12
Garda Krisztinának sem ment a csütörtöki találkozónForrás: Getty Images/Buda Mendes
5/12
Bíró Attila ad instrukciókat a csapatnak. A dudaszó előtt még Magyari védett egy ziccert, így 5-2 volt a hátrányunk a nagyszünetbenForrás: AFP/Angela Weiss
6/12
Roser Tarrago Aymerich (j) és Gurisatti Gréta küzdelmeForrás: AFP/Angela Weiss
7/12
Laura Ester elképesztő formában védte a spanyol kaputForrás: Getty Images/Buda Mendes
8/12
Leimeter Dóra alakít ki lövőhelyzetet. A harmadik negyednek 8-4-s spanyol vezetéssel lett végeForrás: Getty Images/Buda Mendes
9/12
Rybanska Natasa (b) védekezik Judith Forca Ariza előttForrás: AFP/Angela Weiss
10/12
Sok hibával játszott a csapat, nem ez volt a magyar válogatott igazi arca az elmúlt pár év alapján. A lefújást követően 8-6 állt az eredményjelzőn, Spanyolország javáraForrás: Getty Images/Buda Mendes
11/12
Spanyol öröm a mérkőzés végén. A magyar női vízilabda-válogatott kikapott Spanyolországtól, így a bronzéremért játszhat szombatonForrás: AFP/Angela Weiss