Képeken a Tokióban érmet szerzett magyar sportolók

Forrás: AFP/Fabrice Coffrini
1/20
Szilágyi Áron július 24-én szerezte meg férfi kard egyéniben az első helyet, ezzel együtt Magyarország első aranyérmétForrás: AFP/Fabrice Coffrini
Forrás: MTI/AP/David J. Phillip
2/20
Milák Kristóf 200 méter pillangón két testhossznyi előnnyel verte a mezőnyt, ezzel megszerezve az aranyat július 28-ánForrás: MTI/AP/David J. Phillip
Forrás: AFP/Luis Acosta
3/20
Kopasz Bálint nyerte a magyar kajakcsapat első aranyérmét a királyszámban, kajak egyes 1000 méteren augusztus 3-ánForrás: AFP/Luis Acosta
Forrás: The Yomiuri Shimbun via AFP/Yomiuri/Ken Satomi
4/20
A tokiói olimpián a kötöttfogású birkózók 77 kilogrammos kategóriájában Lőrincz Tamás 2-1-re legyőzte a kirgiz Akzsol Mahmudovot, ezzel az olimpiai ezüstérmes, világbajnok és négyszeres Európa-bajnok birkózó most már olimpiai bajnok isForrás: The Yomiuri Shimbun via AFP/Yomiuri/Ken Satomi
5/20
Tótka Sándor lett a sprinter király. Kajak egyes 200 méteren magabiztos versenyzéssel szelte át a célvonalat az első helyenForrás: AFP/Luis Acosta
Forrás: MTI/Kovács Tamás
6/20
A magyar női kajaknégyes a befutó után. Kozák Danuta, Csipes Tamara, Kárász Anna és Bodonyi Dóra elképesztő hajrában futott be elsőkéntForrás: MTI/Kovács Tamás
Forrás: MTI/EPA/Ota Kijosi
7/20
Siklósi Gergely élete első olimpiáján egészen a döntőig menetelt, ahol a francia Romain Cannone ellen küzdött és ezüstérmet szerzettForrás: MTI/EPA/Ota Kijosi
Forrás: MTI/Mti Fotószerkesztőség/Kovács Tamás
8/20
Milák Kristóf 100 pillangón egy hajszállal, mindössze 0,23 század másodperccel az amerikai Caeleb Dressel után csapott a célba. Ezzel új európai csúcsot úszott és ezüstérmesként zárta a versenytForrás: MTI/Mti Fotószerkesztőség/Kovács Tamás
9/20
A férfi kajak 1000 méteres számban kettős magyar győzelem született, ugyanis Varga Ádám másodikként ért a célba Kopasz Bálint után, így ő állhatott fel a dobogó második fokáraForrás: MTI/Kovács Tamás
Forrás: MTI/Czeglédi Zsolt
10/20
A vitorlázó Berecz Zsombor nyert a finndingi hajóosztály duplaszorzós éremfutamában, ezzel ezüstérmes lett a tokiói olimpián. Ez a magyar vitorlázás történetének legjobb ötkarikás eredményeForrás: MTI/Czeglédi Zsolt
Forrás: AFP/Jack Guez
11/20
Lőrincz Viktor ezüstérmes lett a kötöttfogású birkózók 87 kilós döntőjében, ellenfele az ukrán Zsan Belenyuk voltForrás: AFP/Jack Guez
12/20
Óriási magyar siker született a Tokióban rendezett olimpia férfi hosszútávúszó versenyén, ahol Rasovszky Kristóf ezüstérmes lett a 10 km-es távonForrás: MTI/Czeglédi Zsolt
13/20
Csipes Tamara nagyszerű versenyzéssel ezüstérmes lett a női kajak egyes 500 méteres versenyszámbanForrás: MTI/Kovács Tamás
Forrás: MTI/Illyés Tibor
14/20
Decsi Tamás, Szatmári András, Szilágyi Áron, Gémesi Csanád, az olimpiai bronzérmes férfi kardcsapatForrás: MTI/Illyés Tibor
Forrás: AFP/Franck Fife
15/20
Tóth Krisztián a cselgáncsozók 90 kg-os mezőnyében a vigaszágon jutott el a bronzmeccsig, ahol az orosz csapatot képviselő Mikhail Igolnikov ellen fantasztikusan harcolva nyert és lett harmadik az olimpiánForrás: AFP/Franck Fife
16/20
A Kozák Danuta, Bodonyi Dóra kettős kajak-kenu K-2 500 méteren szerzett bronzérmetForrás: MTI/Kovács Tamás
17/20
Kovács Sarolta csodás versenyzéssel bronzérmet nyert a női öttusázók versenyében a tokiói olimpiánForrás: MTI/Czeglédi Zsolt
18/20
A karatés Hárspataki Gábor bronzérmet nyert a 75 kilogrammos kumitések kategóriájábanForrás: MTI/Kovács Tamás
19/20
A magyar női vízilabda-válogatott a tokiói olimpia bronzmérkőzésén 11-9-re legyőzte az orosz csapatot, ezzel megszerezte története első olimpiai érmétForrás: MTI/Illyés Tibor
Forrás: AFP/Angela Weiss
20/20
A magyar férfi vízilabda-válogatott 9-5-re nyert Spanyolország ellen, ezzel bronzérmet szerzett az olimpián. Gratulálunk az összes sportolónak és az összes éremszerzőnek! Csodás olimpiát zártak sportolóink. Szép volt magyarok!Forrás: AFP/Angela Weiss