Az év mecsének indult, de könnyed Seattle győzelmet hozott a 48. Super Bowl.

03.07 |

Harvin return TD-je - videó

03.04 |

Eldőlt

Eldőlt. Jermaine Kearse kapott labdát Russel Wilsontól a Broncos 20 yardosának közelében, négyen is megpróbálták szerelni, de Kearse megállíthatatlan volt. 36-0.

03.01 |

Öli az időt a Seattle

Az óra ketyeg, és már a Denver térfelén a Seahawks.

02.57 |

Ennél már nincs lejjebb

Végre volt egy nagy passzjátéka Manningnek, a Seahawks 20 yardosának közelébe jutott a Broncos, de Julius Thomas kezéből könnyedén kiütötték a labdát, amit Malcolm Smith szedett össze. Elérte a mélypontot a mai Broncos.

02.52 |

Ilyen se volt még

Puntol a Seattle. Hét perc van hátra a harmadik negyedből.

02.49 |

Lynch is beindult

Labdabirtoklásban, és playek számában is vezet a Broncos, de 29-0 a Seahawksnak. Közben Marshawn Lynch majdnem elszabadul, alig tudták megakadályozni, hogy 90 yardos TD-t fusson. Lynch végül csak 20 yardig jutott.

02.44 |

Érthetetlen Broncos punt

Két rossz Manning passz után egy gyenge futás, majd Broncos punt. Akár neki is lehetett volna menni a Seahawks térfelén a 4&12-nek.

02.41 |

Jöhetnek a denveri passzok

Richard Sherman megsérült, de egyelőre nem tudni, mennyire komoly. A Seahawksnak szüksége lenne a cornerbackre, mert innentől a Denver szinte csak passzolhat.

02.38 |

Bruno Mars a színpadon - fotó

Forrás: AFP/Getty Images/Elsa

02.34 |

Harvin hordta vissza

Lehet, hogy eldőlt a meccs. A második félidőt egy gyenge kick-offal kezdte a Broncos, Percy Harvin pedig 90 yardos return TD-vel büntetett.

02.32 |

Újabb Seahawks TD

Percy Harvin TD.

02.31 |

Kis statisztika

Egyelőre egyik offense sincs a pályán. Percy Harvinnak van 45 futott yardja a Seahawksban, igaz, két kísérletből, míg a túloldalon Demaryius Thomasnak van 47 elkapott yardja. A két irányító együtt sem passzolt kétszáz yardot, Manningnek pedig van két interceptionje.

02.27 |

Manning, mint abszolút csúcstartó

Vége a koncerteknek, jöjjön néhány érdekesebb statisztika. Peyton Manning ezzel a 69 yardos interception return TD-vel a második helyre került a Super Bowlok történetében a leghosszabb eladott labda utáni TD-k versenyében. Az első helyen szintén ő áll, még a Saints elleni vesztes döntőn dobott egy 74 yardos pick sixet Tracy Porternek.

02.04 |

Manning pick sixe - videó

02.03 |

Jönnek a koncertek

A félidőben Bruno Mars és a Red Hot Chilli Peppers ad koncertet a stadionban, ahol felállítanak, majd le is bontanak egy színpadot a szünetben.

02.01 |

Lehet innen fordítani?

Ekkora hátrányból még soha senki nem nyert Super Bowlt. És Peyton Manning sem tudott még ekkora hátrányból fordítani karrierje során.

01.58 |

Itt a szünet

A Super Bowlok történetének legnagyobbb félidei hátránya a Denver nevéhez fűződik, a 22. Super Bowlon 35-10-re égtek a félidőben a Washington Redskins ellen. Most viszont csak 22-0 a szünetben.

01.54 |

Megint bakizott a Broncos

Nekiment a negyedik kísérletnek a Denver, de Manning passzába beleérnek, jöhet a Seahawks. Egy perc van hátra az első félidőből.

01.52 |

Halad a Denver közben

Közben a Denver egész szép drive-ot vezet, már a 21 yardoson vannak, de harmadik kísérlet jön.