Nézzen Liverpool-meccset másfél millióért!

2014.04.25. 07:56

Ryan Giggs, a ManUnited ideiglenes edzője mosolyt szeretne varázsolni a szurkolók arcára, a Veszprém csapatkapitánya, Nagy László szerint a PSG kézisei nem tudják meglepni a magyar bajnokot, két magyar is bronzérmes a cselgáncs-Eb-n, kikapot a Milan Rómában. Gyászol a Barca: elhunyt Tito Vilanova. A pénteki sporthírek egy helyen.

23.20 |

Vége

Ezzel véget ért a mai sportos hírzuhatag, viszlát holnap.

23.00 |

50 MU-belépő 1 Pool-jegy áráért

A jegyárakon is meglátszik a Liverpool parádés, illetve a Manchester United idei pocsék szezonja. Egy magyar nyelvű oldalon Gerrardék Newcastle elleni zárómeccsére ugyanis közel ötezer euróért (mintegy másfél millió forint) lehet legolcsóbban jegyet rendelni, míg a MU-Hull City meccsre már száz euróért (31 ezer forint) be lehet jutni. Egy Pool-jegy árából így akár ötvenen is megnézhetik az Old Traffordon Ryan Giggs új/ideiglenes csapatát.

Forrás: Origo

Tessék választani!

22.45 |

A Milan elvérzett Rómában

A második helyen álló AS Roma magabiztosan nyert a vendég AC Milan ellen az olasz labdarúgó-bajnokság 35. fordulójának a nyitómérkőzésén. Ez azt jelenti, hogy a listavezető Juventus még akkor sem biztosíthatja be bajnoki címét ebben a körben, ha hétfő este győz a Sassuolo vendégeként.

Serie A, 35. forduló:
AS Roma - AC Milan 2-0 (1-0)
gól: Pjanic (43.), Gervinho (65.)

22.34 |

Husztiék ikszeltek

A Huszti Szabolcsot is foglalkoztató Hannover hazai környezetben gól nélküli döntetlent játszott a Stuttgarttal a német labdarúgó-bajnokság 32. fordulójának a nyitómérkőzésén. A magyar középpályás kezdőként lépett pályára, és gyakorlatilag végigjátszotta a találkozót, a 92. percben cserélték le.

Bundesliga, 32. forduló:
HSV Hannover - VfB Stuttgart 0-0

21.55 |

Klicsko csak 112,2 kg

Ma délután mérlegre álltak a szombat éjszakai Vlagyimir Klicsko-Alex Leapai nehézsúlyú világbajnoki címmérkőzés főszereplői. Az oberhauseni összecsapásra készülő öklözők közül a kihívó bizonyult nehezebbnek, ugyanis Leapai alatt 112,5 kilogrammot mutatott a mérleg, míg a címvédő Klicsko súlya 112,2 kilogram - írja a Profiboksz.hu. A találkozót a német RTL csatorna mellett a hazai Digisport1 is élőben közvetíti 23.05-től.

21.33 |

Két focivébé után igazolt az NB I-be

A Budapest Honvéd leigazolta Abdul-Kader Keitát, aki 72-szer szerepelt az elefántcsontparti válogatottban. (Még többet Drogba honfitársáról.)

21.01 |

Egyenlített a Pécs a Pécs ellen

A PINKK Pécs hazai pályán könnyedén nyert a PEAC-Pécs ellen a női kosárlabda NB I döntőjében, a párharc második mérkőzésén, ezzel egyenlített.

döntő, 2. mérkőzés:
PINKK Pécsi 424 - PEAC-Pécs 72-54 (21-20, 19-12, 19-8, 13-14)
Az egyik fél harmadik győzelméig tartó párharc állása: 1-1. A harmadik mérkőzést hétfőn rendezik.

20.50 |

A Fradi már dobogós az NB I-ben

A Fradi már dobogós az NB I-ben. 26. forduló: Ferencváros-Kaposvár 1-0 (gól: Busai 12.). A részletekről, az FTC remek sorozatáról itt olvashat.

20.32 |

Görbiczék is az MK-döntőben

Másodikként a címvédő Győr jutott be a női kézilabda Magyar Kupa fináléjába. A sorozatban tizedik kupasikerére hajtó Győr ellenfele az örökrangsort vezető Vasas mögött 11 kupasikerével második Ferencváros lesz.

Elődöntő:
Győri Audi ETO KC - Siófok-Galérius Fürdő 34-23 (17-12)

Nem jött össze az Eurochallenge-döntő

A Szolnoki Olaj 61-59-re kikapott az orosz Ljubercitől a férfi kosárlabda Eurochallenge-kupa bolognai négyes döntőjének az elődöntőjében, így vasárnap a bronzéremért lép pályára.

19.59 |

Birosék is a pólódöntőben

Eger-Szolnok döntő lesz a férfi pólós ob I-ben.

Rájátszás, elődöntő, 3. mérkőzés:
ZF-Eger - Diapolo-Szeged 11-5 (2-4, 4-1, 3-0, 2-0)
A párharc végeredménye: 3-0 az Eger javára

A korábbi, pénteki elődöntőben a Szolnok 16-9-re verte meg a Honvédot, és szintén 3-0-val jutott tovább. A bronzmeccsen a Szeged és a Honvéd pólózik.

19.41 |

Kézidöntős a Fradi

Elsőként a Ferencváros jutott a női kézilabda Magyar Kupa fináléjába, miután az elődöntőben legyőzte a Veszprémet. Az örökrangsort vezető Vasas mögött 11 kupasikerével második Ferencváros az esti Győr-Siófok mérkőzés győztesével találkozik majd a fináléban. A dabasi elődöntőben az FTC - 17-9-es félidő után - 34-18-ra győzte le a Veszprémet.

19.30 |

Isztambul sem kér a foci-Eb-ből

Az eredetileg a két elődöntő és a finálé megrendezésére jelentkező törökök visszavonták a 2020-as labdarúgó Európa-bajnokságra vonatkozó pályázatukat. Azzal indokolták pénteki döntésüket, hogy ők egy teljes tornának szeretnének otthont adni, mivel hamarosan 13 olyan stadionjuk lesz, amely megfelel az európai szövetség összes követelményének. Isztambult a legnagyobb esélyesnek vélték az utolsó három találkozó rendezési jogának elnyerésére, amelyért így nyílttá válhat a verseny. Törökország vélhetően a 2024-es Eb-ért száll majd harcba.

19.25 |

Nadal váratlan veresége

Tizenegy év után először kapott ki Rafael Nadal a barcelonai salakos tornán, méghozzá a negyeddöntőben, honfitársától, Nicolas Almagrótól 2:6, 7:6 (5), 6:4 arányban.

Eredmények, negyeddöntő:
Almagro (spanyol, 6.)-Nadal (spanyol, 1.) 2:6, 7:6 (7-5), 6:4
Nisikori (japán, 4.)-Cilic (horvát, 12.) 6:1, 6:3
Gulbis (lett, 9.)-Gabasvili (orosz) 6:1, 6:4

19.10 |

Újabb magyar érem a dzsúdó-Eb-n

Ungvári Miklós után Krizsán Szabolcs is bronzérmet nyert a montpellier-i cselgáncs Európa-bajnokságon. A 81 kilogrammban szereplő magyar vigaszági győzelemmel harcolta ki annak a lehetőségét, hogy megküzdhessen a harmadik helyért, s a fehérorosz Aliakszandr Szciasenkát ipponnal verve szerezte meg a bronzérmet. Remeklésével a magyar küldöttség már három dobogós helyezést harcolt ki. Csütörtökön Csernoviczki Éva - címét megvédve - aranyat nyert a 48 kilósok között, majd pénteken Ungvári bronzot a 73 kilogrammosok súlycsoportjában.

18.37 |

Elhunyt Tito Vilanova

Elhunyt Tito Vilanova, az FC Barcelonától tavaly nyáron távozó edző. (A részletekről itt olvashat.)

18.30 |

Harcra kész a Loki-stadion

Megkapta a használatbavételi engedélyt a debreceni Nagyerdei Stadion - közölte a Nagyerdei Stadion Rekonstrukciós (NSR) Kft. kommunikációs vezetője. "A stadion teljesen elkészült, akár máris fogadhatná a vendégeit" - nyilatkozta Krecz Tibor, megjegyezve, hogy a május 1-jei stadionavatóra rendkívüli az érdeklődés. A 20 340 fős befogadóképességű Nagyerdei Stadion megnyitójára 160 pótszéket is betesznek, így 20.500-an követhetik nyomon a helyszínen az eseményeket. A kapukat május elsején 18.30-kor nyitják meg, a vendégek a 20.20-kor kezdődő nyitóünnepségig ismerkedhetnek a stadion épületével és környezetével. Az avatógálát egyébként a Kodály Filharmonikusok közreműködésével tartják, a szervezők egyedülálló látványt, monumentális táncprodukciót, énekes sztárokat, világslágereket és magas színvonalú kísérőzenét ígérnek. A rendezvény nemzetközi sztárja Lou Bega lesz. Lesz DVSC-DVSC, illetve DVSC All Star-Magyar Válogatott All Star gálamérkőzés is.

18.25 |

Pólódöntős a Szolnok

Az alapszakaszt megnyerő Szolnok az első kettőhöz hasonlóan a harmadik találkozón is könnyedén győzte le a Honvédot a férfi vízilabda ob I elődöntőjében, amelyből így simán jutott a fináléba.

Eredmény, rájátszás, elődöntő, 3. mérkőzés:
Szolnoki Dózsa-KÖZGÉP VSC - RacioNet-Honvéd 16-9 (4-2, 5-3, 4-3, 3-1)
A párharc végeredménye: 3-0 a Szolnok javára.

A Szolnok öt perc alatt négygólos előnyre tett szert, és bár a Honvéd egyszer még visszakapaszkodott egytalálatnyi különbségre, a nagyszünetre visszaállt az eredeti különbség.  folytatásban fokozatosan egyre jobban elhúzott a sokkal esélyesebb Szolnok, amely így érvényesítve a papírformát nagyon simán került a döntőbe. A meccs legjobbja a szolnoki Milan Aleksic volt, aki hatszor talált a kapuba.

18.10 |

A 92. percig égett a Nyíregyháza

A listavezető Nyíregyháza a 92. percben szerzett góllal mentett pontot a vendég Gyirmót ellen a labdarúgó NB II 25. fordulójának pénteki nyitómérkőzésén. A nyírségi együttes sorozatban negyedik meccsén maradt nyeretlen, három döntetlen mellett egyszer kikapott.

NB II, 25. forduló:
Nyíregyháza Spartacus - Gyirmót 2-2 (1-2)

Az élcsoport: 1. Nyíregyháza 55 pont/25 mérkőzés, 2. Dunaújváros 47/24, 3. FGSZ Siófok 43/24.